Афіша

Франківцям безкоштовно перевірять слух на стометрівці

Google+PinterestLinkedInTumblr
Громадська організація «Відчуй» розпочинає Всеукраїнський проєкт з безкоштовної перевірки слуху.

Досвідчений фахівець у спеціально оснащеному аудіометричним обладнанням автомобілі – Кабінеті на колесах – за три місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься біля популярних точок міста, аби безкоштовно перевірити слух усім охочим.

У Франківськ «кабінет на колесах» прибуде 17 жовтня. Прийом – на Стометрівці. Всім охочим слух перевірять безкоштовно з 10.00 до 18.00.

Також 19 жовтня слух перевірятимуть і коломиянам.

Втрата слуху – поширена проблема у світі і в Україні. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кожна 10-та людина у світі втрачає слух. В Україні – це кожна 8-ма людина. На глухоту і різні порушення слуху хворіють більш як 300 мільйонів чоловік, і до 2050 року це число може зрости до 900 мільйонів. При цьому лікарі запевняють, що в 60% випадків втраті слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз.

«Багато людей, які мають проблеми зі слухом, не готові це визнати. Не готові перевірити слух, почути про проблему, почати користуватись слуховим апаратом, не готові повернути собі можливість чути», — зазначив засновник організації «Відчуй» Андрій Пишний. — Коли людина втрачає зір – це відгороджує її від предметів, коли людина втрачає слух — це відгороджує її від людей».

Він додав, що більшість населення в Україні проживає у маленьких містах і селах, де перевірити слух собі чи своїй дитині просто немає можливості.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.