Афіша

Франківців запрошують на дитячі велоперегони та міський пікнік “Дрібнота”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
 Як і щороку, до дня захисту дітей, 1 червня, “Дрібнота” знову збирає друзів.

Цього дня для дітей проведуть велоперегони для дітей від 3-х до 14-ти років, окремі заїзди для самокатів і біговелів. Також працюватимуть розвивальні локації цілий день, фудкорт та лаунж зона. Особливість цього року — дитячий маркет: можливість для дітей підзаробити грошенят, відкривши власну крамничку на Дрібноті. Можна продавати випічку, лимонад, хендмейд чи надавати послуги, як от біо-тату.

Свято для дітей триватиме з 10:00 до 17:00.

Велоперегони — це 14 вікових категорій та 14 заїздів відповідно. Окремі заїзди відбудуться на: біговелах, триколісних велосипедах, двоколісніх велосипедах та самокатах. Вік учасників: 3-14 років. В одному заїзді братимуть участь мінімум 3 дитини, максимум 10.

Попередньо заплановані такі категорії: 3-4 роки, 4-5 років, 5-6 років, 6-7 років, 7-8 років, 8-9 років, 9-10 років, 10-11 років, 11-12 років, 12-14 років. Дозволяється використання бокових коліщаток для велосипедів з розміром коліс до 14 дюймів включно. На категорії  дітей розподілять за віком та за видом транспортного засобу, на якому дитина буде на змаганнях. Саме тому, для заповнення реєстраційної анкети необхідно зробити фото транспортного засобу та для велосипедів — всіх позначок на колесах.

Велошолом необхідний для всіх заїздів і всіх категорій. Наколінники, налокітники та велорукавички — рекомендовано. Перед кожним заїздом велосипедистів учасники обов’язково їдуть оглядове коло. Правила проведення велоперегонів варто прочитати перед реєстрацією. Реєстрація до 26 травня, анкета — за посиланням.

До теми:  «Дрібнота»: перемоги і сльози. Як у Франківську діти змагалися на вело-самокато-біговелоперегонах (ФОТО)

“Дрібнота” отримала від Urban Space 100  грант для наповнення призового фонду велоперегонів. У старших категорях від 6 років за 1 місце — приз еквівалентний 700 грн, за  2 місце — приз еквівалентний 600 грн, за 3 місце — приз еквівалентний 500 грн.
А в молодших категоріях кожен учасник змагання віком до 5-ти років отримає приз, еквівалентом 250 грн та буде нагороджений на сцені. А для переможців за 1 місце запланований приз еквівалентний 500 грн, за 2 місце — приз еквівалентний 300 грн, за 3 місце — приз еквівалентний 400 грн.

Дитячий маркет — це можливість для дітей підзаробити кишенькових грошей та спробувати власне підприємництво.

” Ми спланували місце та організуємо торгові точки для всіх учасників Маркету. У дитини буде: місце продажу, прилавок і табличка з назвою в стилі декору свята, – повідомляють організатори. – Можна продавати, наприклад: випічку, хенд мейд, моделі, забавки, або надавати послуги, наприклад, плести коси, розмальовувати фарбами для тіла, створювати 3D моделі. Тут ми ніяк не обмежуємо креатив дитини і підтримуємо всі ідеї! Головне, щоб все робилося дітьми, а не батьками. Можна відкрити підприємство на Маркеті Дрібноти і з друзями, коли 2-4 дитини роблять щось разом”.

До теми: «Дрібнота» навчає архітекторів. Як у Франківську діти досліджували епоху модернізму (ФОТО)

Для участі у Маркеті теж потрібно попередньо зареєструватися. Одна дитина може брати участь і у велоперегонах і у Маркеті. В такому разі, заповнюються дві анкети. Якщо у велоперегонах бере участь кілька дітей з однієї сім’ї, то на кожну заповнюється своя анкета.

До 26 травня приймають заявки на участь у велоперегонах та в маркеті.
З 23 до 28 травня необхідно: забрати орг. пакет учасника велоперегонів та учасника маркету, оплатити оргвнесок готівкою та підписати згоду батьків на участь у велоперегонах (для цього візьміть з собою документ, що посвідчує вашу особу). Все за адресою: Сахарова 23, 3 поверх.
30 травня буде опубліковано час всіх заїздів велоперегонів та списки учасників. Якщо у вас виникнуть запитання чи зауваження до розподілу, то до 20:00 год. 31 травня ви зможете все узгодити з суддями.

Із запитаннями телефонуйте: 099 462 49 46, Анна Климовець, відповідальна за реєстрацію учасників, або пишіть на електронну скриньку: dribnota.ask@gmail.com

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.