Афіша

Франківців кличуть на виставку «Херсонщина – це Україна»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 1 листопада, у Франківську в Краєзнавчому музеї 20 художників презентуватимуть свої роботи під час благодійної виставки «Херсонщина – це Україна».

Відкриття виставки о 17.00. Триватиме вона до 6 листопада, пише Репортер.

«Херсонщина – це Україна» – мистецький благодійний проєкт, де художники, ілюстратори, митці створюють картини та ілюстрації, а подальший продаж картин, мерчу і NFT приносять кошти для звільнення півдня України. Місія проєкту – в моральній підтримці жителів окупованої Херсонщини та ВПО з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської та інших областей, та звільненні України від окупантів.

Читайте також: Херсон – у Франківську: про хаб, деокупацію та кавуни

20 художників, серед них – 9 членів Національної спілки художників України, створили понад 50 картин у рамках арт-резиденції в Умані. Близько 50 картин художники передали для виставки та продажу на офлайн і онлайн-аукціонах.

Після відкриття відбудеться благодійний аукціон картин для підтримки ЗСУ. Кошти від продажу картин підуть на потреби ЗСУ, а після звільнення окупованих територій – на відбудову культурних пам’яток півдня України.

Виставка вже проходила в Умані, Кривому Розі, Одесі та Львові. Тепер її відкриють і в Івано-Франківську. У рамках проєкту, крім участі в аукціоні, можна буде придбати товари з принтами робіт на сайті співорганізатора проєкту БФ «Це Крафт», де зібрані всі зображення картин та ілюстрацій.

Проєкт триватиме, поки митці надаватимуть свої твори, а люди всього світу, в бажанні підтримати Україну, будуть купувати їх у різних форматах.

Організатори:  ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» в особі Павла Ярмія, БФ «ЦЕ КРАФТ» в особі Вікторії Кулакової, ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» в особі Романа Білявського та за підтримки Українського Культурного Фонду й міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.