Афіша Культура

Франківців кличуть на відкриття творчого проекту “12 каменів саду гендзюцу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франівців запрошують на відкриття творчого проекту Валер’яна Федоряка “12 каменів  саду гендзюцу.
Відкриття відбудеться 8 грудня о 16 годині у галерея “Арт на Мур”.
Гендзюцу – одна зі складових японської культури, культивованої серед самураїв, суть якої полягає у створенні візуального впливу на супротивника у поєдинку аж до відчуття на фізичному рівні.Розповідь, виражена у мистецькій акції , як спроба використання ” філософії гендзюцу” на тлі розвитку екологічної проблеми глобального масштабу, що досі ігнорується, віддаючи перевагу створенню нових “сумнівних” досягнень цивілізації у своєму розвитку.

Нова філософська концепція постгуманізму, що виникла на стику тисячоліть та на противагу існуючої досі теорії антропоцентризму як застарілої та руйнівної парадигми розвитку людства, що власне і призвело до глобальної екокатастрофи.

Суспільство, що все більше радикалізується, втрачає свої барви, крокуючи до чорно-білого споглядання світу. Як і карпатський край, що невпинно руйнується, крокує до пустельно, місячного ландшафту.

Наша проблема – це інтегрована частина загального, глобального екологічного стану довкілля.

Цей проект – це спроба вплинути візуальним контекстом на глядача у ставленні до натури, змінити його думку на позитивне, дбайливе, обережне трактування оточуючого середовища.

Ластівка долає гравітацію. У Києві триває масштабна виставка Параски Плитки-Горицвіт (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.