Афіша

Франківців кличуть на презентацію книги «Жахіття, скоєні росіянами в Станиславові»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нова краєзнавча книжка вийшла у франківському видавництві «Лілея-НВ». Книга «Жахіття, скоєні росіянами в Станиславові» розповість про події Першої світової війни.

Презентація відбудеться завтра, 24 лютого, о 17:00 у книгарні видавництва «Лілея-НВ» (вул. Незалежності, 18/2), пише Репортер.

Книга «Жахіття, скоєні росіянами в Станиславові»

Після жахіть, що їх вчинили 2022 року рашисти в Бучі, Ізюмі, Маріуполі та інших українських містах і селах, а їхні жертви і досі волають про помсту, розповідь очевидця подій Першої світової війни у Станиславові – Симона Шпунда – вже не виглядає якоюсь виключно загумінковою оповідкою, – пишуть у видавництві.

Читайте: Відірвані від моря. Як живуть маріупольці у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Це був історично перший досвід зіткнення з рашизмом, вважають у видавництві.

Невеселий підсумок читання тексту Симона Шпунда зайве підштовхуватиме до думки, що все теперішнє вже колись було. Правда, оце безособове «колись» й далі гучить подзвіном у нашій міській, і не лише, історії. Тож, читаймо і робімо висновки.

Ідея видання належить Івану Бондареву. Переклад з німецької зробила Олени Бучик. Підбір ілюстрацій Сергія Петрицького та Олени Бучик. Поштівки та фото використані з колекцій Зеновія Жеребецького, Володимира Шулепіна, Олега Гречаника.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.