Афіша Розваги

Франківців кличуть на йогу у палац Потоцьких

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 21 червня, о 9 ранку у палаці Потоцьких проведуть заняття йоги для всіх охочих іванофранківців.

Організатори запевняють, що місяця достатньо, тому всі будуть знаходитись на безпечній відстані один від одного, пише «Репортер».

«21 червня – найдовший день в році, літнє сонцестояння. Колись вважалось, що це час, який дає сили і здоров’я на весь рік та оберігає від неприємностей. Практикуймо разом в цей день! І набираємось позитивних емоцій на весь рік. Місця достатньо, тому будемо знаходитись на безпечній відстані один від одного, практикуючи разом. Свіже повітря створює позитивну атмосферу, насичує киснем, сприяє швидкій концентрації розуму, збільшує приємні відчуття від фізичних вправ й покращує загальне самопочуття»,- йдеться в дописі події.

Брати участь може кожен – як досвідчений практик йоги, так і новачок. З собою треба мати килимок чи карімат та зручний і теплий (для розслаблення) одяг.
Вартість заняття буде визначати кожен учасник окремо. Частина коштів буде перерахована на розвиток палацу.
Проводить заняття Галина Осадців – cертифікована інструкторка Міжнародної Федерації Ваджра йоги (коректного підходу до хребта), організаторка виїзних йога-семінарів в Карпатах і закордоном, мама 4 дітей, любителька гір і подорожей зі змістом.

За деталями можна телефонувати: 0955347104

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.