Афіша

Франківців кличуть на екоакцію за відмову від поліетилену

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 24 липня, в Івано-Франківську планують провести акцію “Ні кульочкам”. Ініціатива належить франківському інженеру-екологу Назару Левицькому.

Акцію проведуть на Вічевому майдані з 12:00 до 18:00.

“Одного разу навесні, проїжджаючи повз сміттєзвалище невеликого містечка (районний центр) я побачив жахливу картину – сотні поліетиленових пакетів, прозорі, кольорові, великі і маленькі вітер порозносив по всьому полі, все це висить на деревах, кущах, – розповідає Назар Левицький. – І я задумався, що ж ми з Вами робимо, ми вбиваємо планету і свій дім, в якому ми живем і будуть жити наші покоління. В той же день, ми з дружиною вирішили
відмовитись від поліетиленових кульків, натомість замінити їх екологічно чистими еко- торбинками та паперовими пакетами. Придбали першу тисячу штук (оголошень в інтернеті безліч) і почали ходити за покупками зі своїми торбинками”.

Назар із дружиною та донькою роздавали екопакети у супермаркетах міста. Тепер він, з допомогою друзів та спонсорів, організовує акцію в центрі Франківська. На ній волонтери роздаватимуть паперові пакети та екоторбинки всім охочим. Також влаштують аукціон з продажу пакетів. Виручені кошти передадуть на благодійність.

Нагадаємо, франківська влада планує заборонити поліетиленові пакети. Таку ідею запропонував депутат Сергій Палійчук на позачерговій сесії міськради, пропозицію підтримав Руслан Марцінків. У Києві та Львові уже прийняли омеження на використання поліетиленових пакетів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.