Афіша Світ

Франківці зможуть безкоштовно стерилізувати свого улюбленця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Безкоштовна стерилізація буде проходити з 16 листопада у «Світі Сірків», що знаходиться на вулиці Вовчинецька, 2б.

Проєкт “Стерилізація потрібна” отримав ґрант на суму 30 000 гривень. За ці кошти у місті простерилізують 100 собак. Це для того, аби зменшити популяцію безпритульних собак, пише Бліц-інфо.

Очільниця БО “Дім Сірка” Наталія Когут пояснила, що за умовами ґранту, 50% грошей надходить від благодійного фонду, ще 50% – від громадського ресторану Urban Space 100. Простерилізувати собак зможуть люди, які взяли тваринку з притулку, або ж опікуються тваринами на вулиці.

“Десь за два-три місяці маємо освоїти ці кошти. Поки акція проходитиме щосуботи, якщо буде великий потік тварин, зробимо три рази на тиждень. У п’ятницю офіційно на нашій сторінці напишемо номер телефону для попереднього запису на стерилізацію”,– пояснює Когут.

“Світ Сірків” — це магазин, де продають екосумки, чашки, подушки та іншу продукцію із зображеннями собак і котів. Приміщення поділено на дві кімнати. Перша – зона зоомагазину, де також часто проводять майстер-класи для дітей. Друга – веткабінет, де лікують тварин, які перебувають на перетримці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.