Афіша

День народження Urban Space 100: що готує громадський ресторан цього року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-франківському громадському ресторану Urban Space 100 виповнюється 9 років. Заклад почав працювати 27 грудня 2014 року.

Urban Space 100 – одна з ініціатив «Теплого міста» і перший подібний формат ресторану в Україні: 100 співзасновників відкрили заклад, який 80% свого чистого прибутку спрямовує на розвиток міста, пише Репортер.

Як і минулого року, у свій день народження команда закладу хоче підтримати українських захисників. Тож разом зі співзасновниками, партнерами та координаційним центром SaveUkraineNow влаштовує збір-лотерею.

Містянам пропонують заходити 27 грудня в Urban Space 100 та брати участь в миттєвому зборі-лотереї.Також, спільно з SaveUkraineNow, заклад запустив онлайн-збір, що триває 20-27 грудня. Всі отримані кошти підуть на комплекси посилення радіосигналу (антени-бустери) для військових із 10-ої окремої гірської штурмової бригади «Едельвейс».

Команда закладу не влаштовуватиме гучних святкувань, проте підготувала камерну програму на вечір:

  • о 19:00 – публічне інтерв’ю з Тарасом Прохаськом – «Як змінюється місто та ми у ньому»;
  • о 20:00 – музичний виступ від таємного гостя;
  • о 21:00 – святковий торт.

Вхід на всі події вільний.

Також за традицією співзасновники Urban Space 100 спробують себе в ролі офіціантів, барменів та кухарів і будуть вітати наших гостей з 12:00 до 18:00.

Щоби не забути прийти та слідкувати за анонсами події, підпишіться на сторінку події на Facebook.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.