Афіша Газета

Читайте у свіжому номері «Репортера» від 14 січня (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 14 січня, у передплатників й на розкладках у Івано-Франківську та області з’явиться черговий номер газети Репортер.

У новому номері – про підвищення тарифів, зміни у швидкій допомозі, індивідуальне опалення та купання в ополонці на Йордан.

Днями біля офісу франківських газовиків був мітинг проти підвищення тарифів на газ. Такі ж акції пройшли в інших містах та інших областях. Звісно ж, не обійшлося без перекриття доріг. І що з того буде? Газ вибухає протестом – у топ-темі номера.

Є зміни і на швидкій. Нині диспетчер ділить виклики на чотири види. Кому треба вже, а хто ще терпить. А от чому диспетчер не помилиться, читайте в газеті.

Скоро Йордан. Відчайдухи полізуть у воду, бо вірять, що захворіти в цей день неможливо, ще й змиваються гріхи. Та невже? У Репортері – А той третій празник.

Ольга Андріяшко вже давно веде у Франківську дитячі гуртки з літературної майстерності та журналістики. А сім років тому вона створила жіночу студію і допомагає її учасницям пізнавати себе. Як? Читайте – Слово знімає біль.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні