На сміттєзвалище у село Рибне Тисменицького району щодня привозять 220 тон твердих побутових відходів. Про це у середу, 29 червня, на щотижневій оперативній нараді розповів директор КП “Полігон” Юрій Мороз.
Він вважає, що для запобігання обвалу, який стався на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом, треба витіснути з території полігону біогази. Бо вони, каже, є збудником горіння.
“Це – найваливіше питання на 2017 рік. Не кажу, що перероблятимо біогаз на електроенергію, але витіснути з території зобов’язані”, – говорить Юрій Мороз.
Також потрібно, додає він, завершити будівництво сміттєвого фільтратопроводу. Його вартість вісім мільйонів гривень. Крім того, важливим є відсортування вторинної сировини. За словами директора КП “Полігон”, того року вдалося відсортувати 750 тон, цього ж планують тисячу.
“Це дасть нам і економічний ефект – дохід у 300 тисяч гривень, – зауважує Мороз. – Також потрібно сортувальну лінію. Щодня на сміттєзвалище завозять 220 тон твердих побутових відходів. Лінія б дозволила опрацьовувати 30-40 тон сміття щодоби”.
Директор КП “Полігон” Юрій Мороз зауважив, що “зрушилося з місця” створення комунального притулку для тварин. За його словами, Рибницьке лісове господарство дасть 0.5 га території.
Comments are closed.