«Є такий український народний інструмент, який називається баян, – сказав сьогодні на оперативній нараді секретар міської ради Микола Вітенко. – Ми всі розуміємо, що ДРЕУ чи з вашими порадами, чи без них все одно піотдгується до Великодніх свят. А от мене хвилює трошки інше».
Саме таким ліричним вступом Вітенко сьогодні розпочав розмову про «лівневу» каналізацію. Адже нещодавно відбувся тендер на її обслуговування. У ньому взяло участь два підприємства. Перше комунальне – КП «Водоекотехпром», а друге приватне, київське. Останнє підприємство надає такі послуги по цілій Україні. Йому вдалося запропонувати меншу ціну та подати документи, до яких не було жодних претензій.
Однак, підкреслює Вітенко, балансоутримувачем мереж є все одно «Водоекотехпром». Відтак він попросив в умовах обслуговування чітко прописати, що організація, яка буде брати гроші за прочистку каналізації теж має нести відповідальність за якість мереж. «Щоб не було так, що одна організація збирає гроші, а друга несе відповідальність», – пояснив свою позицію Микола Вітенко.
Мер уважно вислухав секретаря, а потім спитав: при чому тут баян? «Баян – це тема, яка щороку піднімається про ДРЕУ, – пояснив той, – що воно весною чи восени неналежно виконує роботу».
«Якщо говорити про музику, то у нас оркестранти щороку одні і ті ж самі, – підтримав розмову Віктор Анушкевичус. – Хто на баяні грає, хто на бубні, хто на скрипці. Керівник оркестру – департамент комунального господарства, а в склад оркестру входить не тільки ДРЕУ з баяном…»
Далі мер навіть зацитував Володимира Висоцький «Козе баян, попу гармонь, икону папуасу». Сказавши, що це доречніше порівняння, ніж те яке він вжив. Віктор Анушкевчус підкреслив, що претензії він висуває не тільки ДРЕУ, за яке заступається Вітенко, а й «Зеленому господарству», ЄРЦ та решті комунальних підприємств. «Це цілий оркестр, – підсумував він. – і завдання цього оркестру, як тільки сонечко блиснуло, відчути себе добрими музикантами та добрими господарями».
Comments are closed.