У четвер, 27 серпня, на засіданні виконкому погодили проект рішення про оплату за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста.
Згідно із документом, цифри такі:
- Гітара – 160 грн.
- Сольний спів – 160 грн.
- Фортепіано – 140 грн.
- Скрипка – 70 грн.
- Альт, віолончель, контрабас – 40 грн.
- Народні інструменти – 60 грн.
- Саксофон – 85 грн.
- Флейта, кларнет, сопілка – 60 грн.
- Гобой, фагот – 40 грн.
- Мідні духові та ударні інструменти – 40 грн.
- За навчання в дитячій хореографічній школі – 120 грн.
- За навчання в дитячій художній школі – 85 грн.
- За навчання в підготовчих групах дитячої художньої та хореографічної шкіл – 150 грн.
Розмір щомісячної плати погодили із директорами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, він стає дійсним з 1 вересня.
Зазначимо, що учні, які навчаються грі одночасно на двох музичних інструментах або у двох таких закладах міста, вносять плату за навчання за один інструмент (за навчання в одному закладі) в повному розмірі, за другий – в розмірі 50 відсотків, при цьому 100% коштів вноситься за навчання, де встановлена більша плата.
Щодо пільговиків, то гуртки є абсолютно безкоштовними для наступних категорій:
діти з багатодітних сімей; малозабезпечених сімей; діти-інваліди, яким не протипоказане навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (за висновком медичної комісії); діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування.
Також звільняються від оплати за навчання на 100 відсотків:
діти, матері яких нагороджені орденом «мати-героїня»; діти інвалідів та учасників бойових дій, осіб репресованих органами МВС, КДБ і судами за національно-патріотичні, релігійні та інші переконання і дії; діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків, або стали інвалідами І-ї чи ІІ-ї групи; діти, тимчасово переселені з території проведення АТО; діти батьків, у яких розмір коштів, що припадають на одного члена сім’ї на місяць, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати; особливо обдаровані діти – лауреати міжнародних та всеукраїнських фахових конкурсів (за зайняте І, ІІ, ІІІ місце).
Звільняються від оплати за навчання на 50 відсотків:
діти батьків-інвалідів праці та загального захворювання І-ї і ІІ-ї групи; діти-напівсироти (при втраті одного з годувальників); особливо обдаровані діти – дипломанти міжнародних і всеукраїнських фахових конкурсів а також переможці обласних та міських фахових конкурсів (за зайняте І, II, III місце).
Такі пільги надаються протягом навчального року при наявності відповідних документів, поданих до 20 числа поточного місяця, терміном дев’ять місяців.
Comments are closed.