Політика

Запитай у влади (26.02.2015)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання. Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

ques

Роман (Івано-Франківськ):
– В Україні зараз війна, усі це бачать і знають. Європа, як я розумію, якось хоче нам допомогти. Зокрема, для цього працюють і місії ОБСЄ. Вони є на Донбасі, на лінії фронту, там вони намагаються все роздивитись і зафіксувати. Але також автомобілі ОБСЄ їздять по Франківську, їхні прапори висять у нас на стометрівці. Яку саме функцію ОБСЄ виконує власне у Івано-Франківську, для чого вони тут?

Андреа Челліно, представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ:
– Ось основні напрямки роботи команди спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка, згідно з мандатом, покриває не лише Івано-Франківську, але й Тернопільську та Закарпатську області.

• Моніторинг етнічних меншин, зокрема їхніх умов життя та можливих сепаратистських настроїв, особливо серед русинів, ромів та угорців на Закарпатті.

• Сприяння діалогу у конфліктних ситуаціях між етнічними та релігійними групами, наприклад, випадок між Українською Православною Церквою Московського Патріархату та іншими релігійними групами з питань використання майна, приміщень та їх оподаткування.

• Підтримання контакту з польською та угорською мовними школами, сприяння їх співпраці з місцевими органами освіти.

• Моніторинг за дотриманням конституційних норм у питаннях люстрації та діяльності громадських організацій, таких як Самооборона, Правий сектор та інші.

• Моніторинг впливу конфлікту на Сході на місцеве населення, умов життя внутрішньо переселених осіб, ходу мобілізації, можливих правопорушень з боку солдатів, які повернулися з території конфлікту.

• Моніторинг дотримання свободи вираження думок та свободи преси, наприклад, випадок з журналістом Русланом Коцабою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.