Авто

Фарбування авто без різниці у відтінку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фарбування окремих частин автомобіля — це комплексне завдання, особливо якщо потрібно досягти збігу кольору з рештою кузова. Часом надати потрібного відтінку не можуть навіть професійні маляри.

Перше правило — це вибір точного кольору. Важливо знати його назву, артикул. Для досягнення бажаного результату важливо використати товари перевірених брендів. Наприклад, краска Mobihel дозволить досягти потрібного відтінку і надовго збереже бажаний колір. Опади, іржа та інші зовнішні фактори не вплинуть на її стан.

AD_4nXdmuYLjc767XxjbxFoVizbEZx_k8A5rT6mNAhfvNMiB3Vg--fRvhNopCMDL6Tm6zoXxMPTh4yu78ko7hLIr9mHOiKJE7MqlYgFDlfeL6_AHWWqLPwEHQWoDCe65hH7WTC-Nga2sgg?key=eoLYKUQrAMkUveil9dLNs2xJ

Головні причини розбіжності кольорів

Помилитись у виборі фарби може кожен. З часом покриття вицвітає під впливом сонця, температур і хімічних реагентів. Тому від початку важливо знати, яку саме фарбу було використано. Бажано вибирати той же код і бренд. Якщо не дотримуватися цих умов, то збіг буде малоймовірним.

Причиною невдалого поєднання кольорів може бути різна технологія нанесення. Заводське покриття передбачає використання спеціальних технологій. У домашніх умовах повторити їх складно.

Ще одна причина того, що текстура кольору на вигляд є неоднорідною, — різна хімічна основа. Через це відтінок візуально розпливається і не має єдиного чіткого кольору.

Правила нанесення фарби

Отже, перше правило — це використання відповідної фарби. Інформацію про потрібний код можна знайти в документах на авто або шильдиках під капотом. Серед інших аспектів правильного нанесення:

  1. Підготовка поверхні. Процедура передбачає очищення і знежирення. З кузова авто потрібно видалити бруд, віск, сліди пилу. Важливо також провести ґрунтування. Інакше збільшується ймовірність того, що фарба ляже нерівно.
  2. Поступове змішування. Наносити нову фарбу слід поза ремонтною зоною, захоплюючи сусідні ділянки. Далі за допомогою полірування кордон між старим і новим шарами поступово стирається, і виходить однаковий рівномірний відтінок.
  3. Правильна пропорція шару. Якщо наносити занадто багато фарби, то підсумковий колір покриття відрізнятиметься від оригіналу. Важливо враховувати, що раніше використовував виробник. Наприклад, якщо заводська фарба наносилася у два шари з лаком, повторюйте цю схему.

Не варто забувати і про сушіння. Воно має проходити за правильної температури. Зазвичай підходить кімнатна. У приміщенні не має бути занадто спекотно чи холодно, адже температура може позначитися на структурі фарби.

AD_4nXeaZ3JiMwMtbbQx48vUnbBCX4XYFnxe5zS6l9omzwhhvLgbv8v4gpitpe0QmgxLaIJkTO95D8DcHJyxnWj52FSIlo6TRIGj11-uT2vmgj0_T4PfV07_EB4b3F955KeD56QJHfu_DA?key=eoLYKUQrAMkUveil9dLNs2xJ

Коли процедура завершиться, відполіруйте поверхню абразивною пастою. Це дозволить усунути дрібні дефекти. Рекомендується нанести на поверхню захисний віск або кераміку, щоб продовжити стійкість кольору.

Провести якісне фарбування можна самостійно. Для цього важливо підготувати машину та поетапно виконати всі завдання. З якісними матеріалами та акуратністю гарного результату реально досягти навіть у домашніх умовах.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.