Соціум

Третя група українських добровольців у Польщі підпише контракти із ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Третя група добровольців з-поміж громадян України, які проживають за кордоном, підпише контракти із ЗСУ. Про це в коментарі Укрінформу повідомив посол України в Польщі Василь Боднар.

Читайте: Позивний Док. Олексій Морозов після поранення повернувся до малих пацієнтів у Надвірній

Третя група добровольців підпише контракти наприкінці лютого, – заявив Боднар.

За його словами, до неї увійдуть також ті, хто не встиг прибути до Любліна під час підписання контрактів другою хвилею 10 січня.

Посол повідомив, що очікується продовження позитивного тренду збільшення кількості українців за кордоном, які підпишуть контракти з українською армією.

Дипломат зауважив, що потрібно також буде подумати, яким чином посилити інформаційну кампанію про роботу рекрутаційного центру в Любліні, щоб про це дізналося більше громадян України за кордоном.

12 листопада минулого року та 10 січня цього року перші дві групи добровольців з-поміж українців, які проживають за кордоном, підписали контракти із ЗСУ.

Читайте: «Курултай». Як у центрі Франківська ветеран війни підтримує традиції Криму

Про створення Українського легіону стало відомо на початку липня. Тоді президент Володимир Зеленський спільно з главою польського уряду Дональдом Туском підписали у Варшаві безпекову угоду. Одним із її пунктів є підготовка на території Польщі українських військових підрозділів.

Добровольці з Українського легіону можуть підписати контракт на рік, три роки або до завершення особливого періоду. Після підписання контрактів із ЗСУ військові Українського легіону направляються на один із полігонів неподалік Любліна для проведення вишколу. Навчання ведуть інструктори з країн НАТО у визначеному місці. Після цього військовослужбовці, які потребуватимуть окремого вишколу по обраній спеціалізації, можуть пройти додаткову підготовку вже в інших місцях.

За двосторонньою домовленістю, українська сторона забезпечує добровольців Легіону військовою формою і медикаментами, а польська – надає відповідну інфраструктуру, техніку та озброєння на період навчання.

Читайте: Боснійський письменник Фарук Шехич: «Я живу в країні, яка постійно очікує нової війни»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.