Кримінал

Жінка з Франківська позичила знайомій 14 тисяч, а то була не вона

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зламавши акаунт, пройдисвіти надсилають друзям та знайомим приватні повідомлення з проханням позичити гроші. Пам’ятайте, отримавши таке прохання, переконайтеся, що з вами спілкується саме та особа, хто просить гроші. Наприклад, 25-річна мешканка Івано-Франківська цього не зробила та втратила 14 тисяч.

Жінка з Франківська позичила знайомій 14 тисяч, а то була не вона

Днями у схожу аферу потрапила 25-річна франківка, яка отримала у месенджері Telegram від знайомої прохання позичити понад 14 000 гривень, – йдеться у повідомленні поліції. – Не переконавшись, що спілкується з товаришкою, жінка без вагань перерахувала на карту вказану суму. Надалі зв’язалася зі знайомою та дізналась, що насправді вона не потребувала допомоги, а її акаунт зламали шахраї.

Цю подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поради від поліції, як захиститися від такого виду шахрайства:

  • якщо ви отримуєте в телефонній розмові, соцмережах чи месенджерах подібні прохання від своїх друзів, колег, то негайно зв’яжіться з людиною, від якої надійшло таке повідомлення, та з’ясуйте, чи це правда;
  • необхідно дбати про захист свого мобільного гаджета та застосунків, що на ньому встановлені. Для цього необхідно використовувати надійні паролі;
  • періодично змінюйте паролі, щоб убезпечити свої гаджети від зламу.

Якщо ви зрозуміли, що вас намагаються ошукати, або вже стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте у поліцію на 102.

Читайте: СБУ знешкодила агентурну мережу рф, яка діяла у Миколаївській, Дніпропетровській та Франківській областях

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.