До теми. Музиканти скаржаться на махінації в організації франківського “Купала-фесту”
Іван Гуменюк народився в Делятині, зараз живе у Франківську. Раніше проводив благодійні концерти. На «Купала-фесті», каже, хотів зробити все якнайкраще. Була ідея створити свято для мешканців міста й зібрати гроші для української армії. Але чому захід тепер називають «бидло-фестом»?
До теми. На Купала-фесті зібрали для української армії… 90 грн
Спочатку вхід на свято мав бути платним, але «в Білому будинку» (саме так каже Іван) заборонили продаж квитків. З цього й почалися проблеми. Звідки брати гроші? За словами Гуменюка, фест не мав жодного спонсора, а всі кошти (кілька десятків тисяч гривень) він брав із власної кишені.
До теми. Чому провалився “Купала-фест”? Організатор заходу поділився проблемами
«Був мистецький острівець з ярмарками, – каже Іван. – Вони все продали і поїхали, не дали мені ні копійки». Крім того, Гуменюк жаліється на чоловіка, який ставив сцену (щогодини вимагав гроші), гурти (які не знижують гонорари навіть у важкі для країни часи), Самооборону (не справилася з охороною фестивалю від п’яних відвідувачів) тощо.
До теми. Самооборона не справилась з охороною “Купала-фесту” через п’яних відвідувачів
Але головна проблема – музиканти! Грошей на гонорари не було, говорить Іван Гуменюк, тому концертну програму дуже вкоротили. Аншлагів не дочекались.
«Усі гроші, які мали йти на гонорари, я віддавав на сцену, звук і рекламу, – запевняє Іван. – Хотів зробити якомога краще, підняти наш український дух, хотів допомогти армії коштами…».
До теми. На третій день Купала-фесту аншлагу не вийшло (ФОТО)
А ще виявилось, у «Купала-фесту» є й співорганізатор – Максим Гайдученко. Він визнає фіаско. «У мене було зовсім інше бачення фестивалю, – каже Гайдученко. – Оскільки я є автором ідеї та проекту, мені так само прикро за те, що сталося».
Отже, свята не вийшло. Гостей було небагато, музиканти ображені, Гуменюк – «в мінусах». На армію зібрали аж… 90 грн.
Висновок – іноді треба думати.
Comments are closed.