Соціум

Яка найкраща фарба для внутрішніх робіт: поради вибору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Один із найпопулярніших у покупців оздоблювальних матеріалів – фарба для внутрішніх робіт. Вона акуратно наноситься, захищає стіни та інші поверхні від вологи, пилу, має й інші практичні переваги. Водночас товар відомий своїми декоративними якостями, адже пофарбовані поверхні виглядають оригінальніше, краще вписуються в інтер’єр.

Яка найкраща фарба для внутрішніх робіт: поради вибору

Переваги товарної групи

Функціональність декору є пріоритетною при його виборі. Якісна фарба інтер’єрна має ряд плюсів:

  • високий ступінь покриваності, що особливо важливо, якщо на поверхні є дрібні дефекти (тріщини, цятки тощо);
  • вологостійкість;
  • хорошу адгезію з різними поверхнями залежно від складу;
  • зносостійкість.

Оздоблювальний матеріал привертає увагу своєю ціною. Широкий діапазон товару за обсягом, складом, властивостями робить його затребуваним у будь-якому дизайн-проекті. Якщо декор використовується для покриття стін, перед придбанням рекомендується розрахувати його кількість, знаючи розміри приміщень, висоту стель. Крім того, в магазинах, наприклад decoratorskyi.com/farba, купити інтер’єрну фарбу можна для стелі, металевих поверхонь, дерев’яних та інших.

Види товару та особливості

На ринку є гарний вибір оздоблювальних матеріалів за складом, зовнішнім ефектом. Купувати товар слід з умов експлуатації приміщення, впливу несприятливих чинників (нагрівання, вологи, механічного впливу).

До популярних видів на водній основі за показаннями продажів належать:

  • фарба водоемульсійна для внутрішніх робіт;
  • акрилова;
  • алкідна;
  • воднодисперсійна.

Ця товарна група представлена у магазинах у багатому асортименті. Її головні переваги: висока адгезія з різними поверхнями, хороші покриваючі якості, еластичність, не вигоряє, проста при підготовці до роботи та нанесенні, швидко висихає.

65b7ae630126f.webp

Серед складів на основі органічних розчинників мають попит масляні матеріали (головний компонент оліфа) та емалі. Перша група характеризується дешевизною, але висихає триваліше, може мати різкий запах. Під час експлуатації показує оптимальні властивості. Емалі на основі лаку створюють гарну глянсову поверхню, гладку, яка не вигоряє та легко миється.

На цьому пропозиції виробників не закінчуються. Все більшим попитом користується структурна фарба для внутрішніх робіт, Вона дозволяє отримувати оригінальну зовнішню, рельєфну поверхню. Це додатково моделює простір, викликає яскраві візуальні ефекти (цегляна кладка, шкіра, оксамит, натуральний камінь тощо).

Екологічний матеріал може мати різний склад, що слід враховувати при виборі для тієї чи іншої поверхні (цегла, бетон, гіпсокартон, ДСП тощо). Фарба наноситься на ґрунтовані стіни. Серед її переваг легкість монтажу, швидкість висихання, не стирається, не вбирає запахи, бруд, вологу, не тріскається при перепаді температур. Також підходить для застосування у приміщеннях з підвищеною вологістю. Зрештою перед покупкою бажано проконсультуватися з малярами, дизайнерами, який декор краще вибрати для створення функціонального та естетично привабливого інтер’єру.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.