Необхідність дистанційного навчання внесло у процес свої корективи, і тепер кожний школяр повинен мати комп’ютер. Це незамінна техніка для відвідування онлайн уроків, виконання домашнього завдання, перегляду відеолекцій і, звичайно, ігор. Щоб вплив пристрою на здоров’я дитини був мінімальним, потрібно підібрати максимально безпечний для зору монітор.
Якою повинна бути діагональ
Для комфортного користування ПК батькам варто визначитися з параметрами дисплея. Першою чергою треба зрозуміти, на якій відстані від очей дитини він буде знаходитися. Відштовхуючись від цієї інформації, можна вибрати діагональ.
Якщо ПК планується використовувати не лише для навчання, а й стрімінгу в соціальних мережах, перегляду відео та розваг, краще придбати варіант із діагоналлю монітору в 24 або 27 дюймів. У першому випадку екран має знаходитися на відстані менше одного метра від обличчя. Так він повністю потраплятиме в поле зору користувача, і йому не прийдеться робити додаткових рухів очима. Другий варіант слід розміщувати трохи далі за тим же принципом.
Оптимальний тип матриці
Від неї напряму залежить якість зображення. Для маленького геймера найкраще підійдуть моделі з IPS-матрицями. Це пов’язане з наступними факторами:
- комфортні кути огляду;
- глибока кольорова гамма;
- швидке оновлення, що забезпечує динамічність гри.
Купуючи екран, обов’язково враховуйте тип матриці, адже якщо це застарілий варіант, зображення зависатиме і дитині не буде зручно. Знайти якісні ігрові монітори у Львові достатньо просто: головне ― знати, за якими параметрами їх обирати.
Роздільна здатність
Найбільш популярними вважаються моделі, в яких роздільна здатність екрану Full HD складає 1920×1080. Завдяки цьому ви отримуєте:
- чітку деталізацію в поєднанні з високою яскравістю;
- контрастне, реалістичне зображення;
- глибоку передачу кольору;
- повне занурення в гру.
Це оптимальний варіант, що підійде як для роботи з текстовими документами, так і для перегляду HD-відео та ігор.
Частота оновлення екрана
Чим вищою вона буде, тим краще для зорового апарату дитини. Параметр показує, з якою швидкістю і скільки разів за секунду монітор здатний обробляти та показувати нове зображення. Для школяра оптимальним буде девайс із частотою 100-140 Гц. Сучасні шутери досить динамічні, і, якщо оновлення буде нижчим, картинка стане некоректно змінюватися, що призведе до швидкого стомлення очей.
Коли дитина не може і дня прожити без ігор, віддайте перевагу моніторам із підсвіткою Flicker Free, що виключає мерехтіння. Вона розроблена спеціально для геймерів, аби знизити навантаження на зір.
Якщо правильно підібрати монітор, здоров’я дитини буде в безпеці. Широкий асортимент екранів для різних цілей можна знайти на сайті Алло.Юа. Не забувайте про технічні характеристики, щоб повністю насолоджуватися грою.
На правах промо
Comments are closed.