Соціум

Створення бренду за допомогою SMM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наразі все більше компаній замислюється над тим, як продавати в соціальних мережах більш ефективно. Бо аудиторія Instagram, Facebook та інших social media невпинно зростає. І компанії для просування бренду в соціальних мережах або ребрендингу активно використовують СММ. Розбираємося, хто такий smm-спеціаліст і для чого він потрібний.

Що таке ребрендинг?

Ребрендинг – активна маркетингова стратегія, щоб змінити компанію, її товар або послугу, чи якісь окремі їхні складові. Тобто під час ребрендингу у бренда може змінюватися назва, логотип, фірмовий стиль, система цінностей та лінійка продуктів.

Це трудомісткий, різноплановий та ризикований комплекс робіт для просування бренду. Його роблять з таких причин:

  • поява сильного конкурента;
  • зміна сфери діяльності;
  • пошук нової ринкової ніші та багато іншого.

Основне завдання ребрендингу – повернути бренду актуальність, ставши більш привабливим для старих споживачів і завоювати нових. З цим допоможе смм-маркетинг – це різноманітні заходи щодо використання соціальних мереж для просування бренду. Таким маркетингом займаються СММ-спеціалісти.

SMM стратегія

Для проведення вдалого ребрендингу через соціальні медіа СММ-ники та маркетологи розробляють стратегію просування бренду, яку іноді ще називають рекламною чи SMM-стратегією. Ось її умовні етапи:

  • визначення мети просування;
  • вивчення акаунтів конкурентів;
  • аналіз поточного стану соцмереж і цільової аудиторії;
  • визначення каналів комунікації – соцмережі, де проводять час потенційні клієнти;
  • розробка головної креативної ідеї та обличчя бренду;
  • створення тону комунікації;
  • визначення форматів необхідного контенту та його генерування.

Також до SMM-стратегії відноситься планування запуску таргетованої реклами та співпраці з інфлюєнсерами.

Як скласти контент-план?

Один із головних моментів рекламної стратегії – це грамотне планування та генерування контенту. Це будь-які публікації у соцмережах: статті, фото, відео, пости, stories, reels, опитування тощо. Кожен з них по-різному взаємодіє з аудиторією.

Що таке контент-план? Це документ, де детально зазначений графік виходу кожної публікації. Він може складатися з розважального, експертного, репутаційного, рекламного та інтерактивного контенту. Щоб навчитися складати контент-план, записуйтесь на СММ навчання для новачків. Досвічені ментори розкажуть не тільки про те, що таке СММ, а також про те, як проводити всі необхідні дослідження, розробляти стратегію, налаштовувати таргет тощо.

Бажаєте підвищити скіли у дизайні? У комп’ютерної школи Hillel є варіанти для навчання й на такий випадок. Зверніть увагу на UI UX designer курси. Після них ви зможете проектувати естетичні, зручні та ефективні веб та мобільні додатки.

За матеріалами: https://online.ithillel.ua/

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.