Політика

Перевір сім’ю на гармонійність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Раз-два, сіли!

Станьте спиною одне до одного та поприсідайте. Рухаєтеся узгоджено, не випереджаючи і не завалюючись на партнера? Між вами все гаразд. Вам вдалося знайти точку сімейної рівноваги та рухатися життєвим шляхом узгоджено.

Хтось відстає? Швидше за все, в сімейних буднях спостерігається та сама ситуація: «лідер» іде вперед, не переймаючись тим, хто поруч. «Поквапливому» треба бути уважнішим до своєї половинки. Якщо хтось із пари навіть не намагається поспіти за лідером, – в житті це відкрито підпорядкована особистість. Пам’ятайте: змінити людину неможливо! Приймайте партнера таким, який він є.

Один із партнерів влігся на спину іншого? Відверта демонстрація бажання прожити все життя на спинці в коханого (коханої). Якщо обох це влаштовує, то все в порядку. Якщо ж ні, то можна м’яко вказувати партнеру на цю його схильність щоразу, коли йому спадає на думку «проїхатися».

Малюємо кола

Станьте обличчям одне до одного та поставте долоні так, наче зібралися грати в дитячу гру «ладусі». Але не торкайтеся одне одного. За сигналом починайте малювати кола руками, попередньо домовившись про напрям руху (за годинниковою стрілкою або проти).

Подивіться, який радіус обрав кожен із вас. Той, у кого кола більші, той і в житті рухається відповідно. Тому, хто малює невеликі кола, і в житті притаманна обережність.

Зауважте, завдання вправи – навчитися жити узгоджено. Намагайтеся рухатися з однаковою амплітудою. Дивіться не на руки, а в очі. Що частіше ви робитимете цю вправу, то швидше ваша підсвідомість прийме новий для себе алгоритм життя – рух в одному напрям-ку, з однаковою амплітудою, в однаковому темпі.

Прикрий, наступаю!

У житті кожної людини був період «абсолютного» щастя. Шкода, але свідомість викидає цей період з активної зони. Зате у підсвідомості він є. Йдеться про дев’ять місяців, коли кожного з нас називали словом «плід».

Хочете пережити соту частку того спокою, в якому кожен із нас жив усі дев’ять місяців? Ляжте у позу ембріона та запропонуйте партнерові лягти позаду так само, прикриваючи спину. Дуже багато жінок люблять так засинати. І це не випадково. Тіло, приймаючи таку позу, дає психіці команду на розслаб-лення. І це ще не все. Почуття безпеки пробуджує не менш цінні відчуття – подяку до того, хто цю безпеку гарантує.

Бувають і нюанси. Деякі люди, навпаки, починають нервувати, коли до їхньої спини притискається інше тіло. Це свідчить про недовіру та навіть страх перед партнером. У такому разі причину такого стану треба шукати.

На перший погляд, запропоновані вправи не дуже серйозні: присідаємо, граємо в «ладусі». Дорослі ж люди! Не робіть поспішних висновків. Один із найефективніших напрямів психології, так звана тілесно орієнтована психотерапія, базується саме на таких вправах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.