Гроші

Тепловізори для полювання – що нового в 2022 році, як вибрати і де купити

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З кожним роком зростає не тільки кількість пропозицій, але і самих виробників тепловізійної продукції. Постійно зростаючий попит вимагає нових рішень, ринок регулює не тільки ціну, але і якість продукту. Визнані світові гіганти індустрії змушені змагатися з новими брендами і на практиці доводити свою спроможність. Твердження, що китайський тепловізор – це поганий тепловізор досить швидко зійшло нанівець. Виробники з піднебесної, такі як InfiRay Technologies Co., Ltd вже кілька років поспіль задають тон всім гравцям, оновлюючи рекорди за якістю картинки і дальності виявлення. Вибір тепловізорів, за останні кілька років, збільшився в геометричній прогресії, пропонуючи рішення для будь-якого роду завдань, починаючи від полювання і закінчуючи застосуванням у реальних бойових умовах.

Що сьогодні пропонує український ринок тепловізорів

Презентовані на профільних міжнародних виставках новинки тепловізійної оптики від світових лідерів індустрії буквально відразу з’являються у дилерів і офіційних представників. Маркетинг і логістика в реаліях сучасного світу відіграють одну з ключових ролей. Серед численних інтернет ресурсів виділяється київський магазин Optic Store, він має власний склад і прямі контакти з представництвами світових брендів. В розділі з тепловізорами https//opticstore.com.ua/catalog/teplovizory можна зустріти практично всі новинки від провідних компаній. Персонал готовий довго пояснювати відмінності і виділяти переваги кожної окремої моделі. Окремо слід зазначити, що консультанти спочатку цікавляться завданнями, для яких потрібна сучасна оптика, а потім пропонують найкраще рішення за прийнятну вартість.

На що звернути увагу при купівлі тепловізора

  1. Дальність виявлення. Ключовий показник, який прагне збільшити будь-який виробник. Однак є декілька відмінностей показника дистанції виявлення від відстані на якому можна цю ціль розпізнати. Для практичного застосування краще орієнтуватися саме на друге значення, нехай воно і в кілька разів нижче. Зате ви гарантовано зможете розпізнати, наприклад, кабана чи косулю і не сплутаєте його з мисливським собакою.
  2. Розмір матриці. Роздільна здатність приймачів теплової енергії, як правило, маркується таким чином: 384×288, 160×120, 640×480 та ін. Це розмір матриці в пікселях і від нього безпосередньо залежить якість картинки і дальність роботи.
  3. Діаметр лінзи об’єктива і збільшення. Тут все залежить від можливостей покупця. Природно тепловізори з 50-ти міліметровим об’єктивом побачать значно далі, ніж прилади, наприклад з 19-м.
  4. Час автономної роботи. Один з ключових моментів, який встиг розчарувати багатьох мисливців. Тепловізійне обладнання досить енерговитратно, тож майте на увазі.
  5. Мультимедійні можливості. Чисто для полювання, нехтуючи цим набором, можна суттєво заощадити і купити тепловізор без зайвих навортів. З іншого боку ви завжди можете похвалитися перед друзями фото-доказами здобутих трофеїв.

Замість висновків підіб’ємо невеликий підсумок. У реаліях 2022 року можна вибрати бюджетне рішення для полювання і пошуку. Недорогі прилади відрізняються усіченим набором функцій і дальністю роботи. Але навіть скромні монокуляри здатні вивести якість і результативність полювання на інший рівень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.