Вислухавши промови педагогів, Яценюк сам вийшов до трибуни. Серед інших заяв найнесподіванішою була пропозиція відновити у школах години «політінформації», як це було за радянських часів. Він зазначив, що наполягатиме на введенні у школах так званих ідеологічних предметів, а саме «інформаційної години». Дещо дивно на сімнадцятому році української демократії прозвучали його слова про те, що «щотижня до шкіл має доходити інформаційний бюлетень» із зазначенням основних подій у державі та світі і позиції української влади щодо них.
Все звучало дуже натхненно, але сам же Яценюк зізнався, що якби з десяти пропозицій, вироблених згаданою конференцією, були втілені в життя бодай дві, це був би «величезний успіх». Педагогам дали зрозуміти, щоб особливих надій на спікера не покладали.
Для чого ж приїхав високий гість? За його словами, зараз на Прикарпаття «політики їздять як по свячену воду», а сам він прихопив із собою гроші зі свого фонду і одразу роздасть по школах «кому на фарбу, кому на дошки».
Голова ВРУ роздав пам’ятні подарунки п’ятьом освітянам краю і поїхав далі. У Коломиї пан Арсеній Яценюк заїхав у школу, де у свій час навчався близько року. Кажуть, що його колишня вчителька побажала Арсенію стати колись президентом України. Після цього була поїздка на зустріч з потерпілими від повені…
Яценюк сказав, що в Україні має бути створено технологічну карту подолання наслідків стихійного лиха. Заява, звичайно ж, гучна, але, виходячи з слів самого її автора, маловірогідно, що це буде зроблено найближчим часом. А того ж ранку хтось ще казав про «свячену воду»…
(про те, як коментують політінформаційну заяву А.?Яценюка
політики та політологи,
читайте на 3 стор. в «Топ-коментарі»)
Comments are closed.