Подружжя підприємців з Ірпеня Євген та Оксана Ільченки через повномасштабне вторгнення РФ релокували на Івано-Франківщину своє підприємство, на якому виготовляють роботів-зварювальників.
Вже кілька років подружжя живе у Татарові. Перевезти сюди ще й свій бізнес вирішили наприкінці квітня, адже приміщення в Ірпені зазнало руйнувань, повідомляє Суспільне.
Дірки від снарядів у даху, частково зруйновані стіни. Все засипало сміттям. Ми були готові до війни. Першу нараду з працівниками щодо того, як діяти, якщо почнеться війна, провели ще на початку грудня. Кожна людина в компанії знала, що робити. Ми з дружиною приблизно через тиждень після вторгнення повернулися до Києва. Наші друзі організували волонтерський склад, треба було допомагати сортувати їжу, воду, одяг, — розповідає Євген.
Євген Ільченко створює роботів 12 років. За допомогою автоматизованих зварювальних систем на виробництвах зварюють шкільні меблі, промислові вентилятори, будівельні конструкції та газове обладнання.
Після початку великої війни подружжя вирішило скористатися державною програмою релокації підприємств. Знайти нове приміщення Євгену та Оксані допомогли місцеві жителі. Вони ж і допомогли їм розмістити все обладнання всередині. Оксана Ільченко каже, у цій будівлі колись був лісопильний цех.
Ми написали на Faсebook-cторінці нашої громади, що перевезли сюди виробництво і в нас тут буде толока. Хто міг — приїжджав, дзвонили, пропонували допомогу. Ми всім дуже вдячні за це, дуже було приємно. Тут дуже добрі й чуйні люди, — розповідає Оксана.
Родина Ільченків продовжує налагоджувати робочий процес та адаптовуватися на новому місці. Усі свої зусилля, каже Євген, спрямовують на пошук нових замовлень та повноцінне відновлення виробництва.
Разом із подружжям до Татарова переїхали дві родини працівників
За останній місяць команда запустила чотири роботокомлекси, які простоювали з початку війни. Окрім цього, розповідає Євген, полагодили робота, який був пошкоджений внаслідок обстрілу в Чернігові.
Там — потужне виробництво. У них — два майданчики. Слава Богу, одна частина не дуже постраждала. Якось оговталися і працюють. В нас є запас деталей, які ми просто зобов’язані тримати під кожного нашого клієнта, який в нас придбав обладнання, — розповідає Євген.
Переїжджати на Київщину чи за кордон подружжя не планує. Залишатимуться тут та розвиватимуть сімейну справу в Україні.
Читайте також: На Франківщині судитимуть шахрая, який привласнив 1,7 млн грн благодійних внесків на ЗСУ
Comments are closed.