Персоналізація одягу та текстилю за допомогою вишивки — бізнес-ідея з простим запуском та гідним прибутком. Перетворіть своє хобі на прибутковий бізнес! Ми підготували інструкцію, яка допоможе розібратися, як відкрити цей бізнес із нуля з мінімальними вкладеннями на вишивальні машини.
Актуальність бізнес-ідеї
Індустрія моди постійно вводить нові тренди та згадує старі. Вишиті ініціали на постільній білизні, серветках та рушниках вважалися ознакою аристократії та показували високий статус господарів будинку.
Зараз модно робити вишивку на текстилі, на одязі для новонароджених, дітей та дорослих. З одягу найчастіше прикрашають вишивкою джинси, куртки, світшоти та футболки.
Бізнес нескладний у веденні та підійде для підприємців з будь-яким стартовим капіталом.
Необхідні витрати
Витрати залежать від бажаного обсягу майбутніх замовлень. Якщо у вас невелике хобі, написи можна вишивати вручну. Для запуску більшого бізнесу необхідно придбати обладнання та найняти команду. Розглянемо список необхідних витрат.
Початкові витрати:
- Оформлення документів;
- Обладнання;
- Закупівля супутніх матеріалів;
- Реклама;
- Оренда;
- Ремонт обладнання.
Щомісячні витрати:
- Оренда приміщення;
- Закупівля витратних матеріалів;
- Заробітна плата співробітникам;
- Реклама.
Як вибрати постачальника обладнання
На ринку машин для вишивання добре зарекомендував себе виробник Ricoma (Америка). Їх вишивальні машини дозволяють робити малюнки та написи різних розмірів, завантажувати бажані картинки з карток пам’яті або через підключення до комп’ютера. Рекомендуємо використовувати комп’ютеризовані машини для швидкості та точності виконання замовлень.
Підбір персоналу
Для початку у команду для роботи вишивального бізнесу вам знадобляться:
Клієнт-менеджер — пошук замовників, ведення рекламних облікових записів в Інстаграм, у Фейсбуці, організація участі у тематичних виставках.
Вишивальниця — 2 особи.
Згодом можна розширити команду, долучивши до неї дизайнера, маркетолога та рекламника. Остаточна кількість має залежати від вибору ніші та особливостей вашого бізнесу.
Як рекламувати бізнес
Активна реклама в соціальних мережах: створіть сторінки в Інстаграмі та Фейсбуці, розповідайте про переваги, показуйте виконані замовлення, дивуйте клієнтів та проводьте цікаві конкурси.
Влітку можна створити виїзну майстерню. Наприклад, розташуйте майстерню в парку та робіть нескладні вишивки на очах у перехожих. Також беріть участь у міських виставках та заходах, що проходять цілий рік.
Найкраща реклама для такого бізнесу – «сарафанне радіо». Вкладіть усі сили та креативність у просування бізнесу через цей рекламний канал.
Переваги та недоліки бізнес-ідеї
Переваги:
- Мінімальне капіталовкладення;
- Просте ведення;
- Швидкий запуск.
Мінуси:
- Повільне зростання;
- Невисокий прибуток;
- Конкуренція.
Так, вишивка на текстилі та одязі з персоналізацією — бізнес з мінімальними вкладеннями та нескладним стартом. Є компанії, котрі готові допомогти на старті цього бізнесу. Уважно перегляньте пропозиції від компанії Ricoma: https://ricoma.ua/biznes-ideyi-vid-kompaniyi-rikoma-ukraina/. Компанія активно допомагає підприємцям-початківцям започаткувати власну вишивальну справу.
Бажаємо успіху та процвітання вашому бізнесу!
Comments are closed.