Соціум

Використання нових технологій при виготовленні вимикачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вимикач – це елемент електричної мережі в будинку, за допомогою якого здійснюється замикання ланцюга, в результаті чого лампочка загоряється.

Якщо підібрати та купити розетки і вимикачі в Україні, це може покращити вигляд приміщення, та доповнити декор. Найчастіше орієнтуються саме на дизайн пристрою, а не на його функції і властивості.

Класифікація та особливості конструкції вимикачів

Зараз в більшості будинків існує маса джерел освітлення, які призначені не тільки для полегшення роботи і життя в будинку, але й з декоративною метою. Якщо в будинку присутні основні джерела освітлення, і трекерні світильники, то не має сенсу встановлювати кілька вимикачів. В такому випадку ідеальним варіантом стане багатоклавішний пристрій. При натисканні на клавішу буде здійснюватися ввімкнення конкретного освітлювального приладу. За конструкцією вимикачі поділяються на зовнішні і внутрішні.

Як і з системою розеток, при зовнішньому монтажі всі конструктивні елементи вимикача знаходяться безпосередньо в пластиковому корпусі, на стіні. Всередині стіни немає нічого. Найчастіше цей метод використовується в якості тимчасового, або при монтажі електропроводки в дерев’яному будинку. В дерев’яних конструкціях заборонено облаштовувати приховану електропроводку.

Внутрішні вимикачі відрізняються стильним дизайном і мінімалізмом. Адже пристрій не громіздкий, і зверху виглядає як невелика пластикова пластина з клавішами або кнопками. Всі конструктивні елементи пристрою знаходяться всередині стіни. Цей варіант використовується в разі облаштування в будинку стандартної, прихованої проводки.

Новинки у конструкції вимикачів

Останнім часом прогрес зробив крок вперед, люди стали більш ледачими, і дозволили виконувати масу функцій машинам і пристроям. Саме тому часто вимикач працює від датчиків руху. Коли людина заходить в кімнату, світло вмикається, коли виходить, то згасає. Великої популярності здобули пристрої, які дозволяють регулювати силу освітлення. В такому випадку замість стандартної клавіші є поворотний механізм або важіль, обертанням якого визначається яскравість світла.

Останнім часом користуються популярністю Wi-Fi-вимикачі, які можна придбати у компанії elektrovoz.com.ua. Керування пристроями здійснюється за допомогою мережі інтернет.

Особливості конструкції Wi-Fi-вимикача:

  • Розумна частина являє собою плату, яка відповідає за віддалений контроль. Він здійснюється за допомогою Wi-Fi-модуля.
  • Силова частина відповідає за з’єднання/роз’єднання реле, яке регулює ввімкнення і відключення світла. Ця частина містить плату, яка може приймати сигнали від вищезгаданої розумної системи.
  • Кнопка буває двох видів: механічна і сенсорна.

У невеликих кімнатах, де в якості декору використовують маленькі світильники, стандартні клавішні вимикачі виглядають громіздко. В такому випадку можна використовувати кнопковий пристрій. Нерідко торшери вмикаються за допомогою невеликих ланцюжків та важелів. За своєю конструкцією це кнопкові вимикачі, до яких приєднана мотузка або невеликий ланцюжок. При натягування ланцюжка світло загоряється і вимикається.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.