Розваги

Чохли на смартфон: види, особливості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сучасний смартфон – річ не дешева. Власник завжди шукає надійний варіант захисту екрану та корпусу для того, щоб зберегти пристрій в робочому стані на довго. Захистити телефон від подряпин та пошкоджень допоможе якісний чохол. Цікаві стильні рішення представлені на сайті інтернет-магазину zorrov.

Види чохлів на телефон

Для захисту смартфону при падінні, а також від вологи та пилюки на ринку представлені наступні види чохлів:

  • книжка – може бути шкіряною або із шкірозамінника, складається з основи, до якої прикріплюється смартфон та відкидного верху, який захищає екран, легко знімається та кріпиться за допомогою кнопки або магніту;
  • футляр – дешевий варіант, на вигляд нагадує кишеньку, для здійснення дзвінків чи користування телефоном його потрібно весь час виймати, це не завжди зручно;
  • кисет – це мішечок, в який поміщається телефон, він здатний захистити від пилюки та дрібних подряпин у сумці чи кишені, проте не захистить при падінні та потраплянні вологи;
  • кобура – прикріплюється до ременя, забезпечує швидкий доступ до гаджета, популярна серед чоловіків;
  • накладка – найбільш популярний варіант серед молоді, можна знайти звичайні та протиударні вироби.

У кожного виду є свої переваги та недоліки, користувач підбирає чохол для свого телефону, виходячи з власних потреб, побажань та фінансових можливостей.

Переваги силіконових чохлів

Силіконові чохли займають перше місце по популярності серед власників смартфонів, здебільшого, серед молоді. Причинами цього послужили їх значні переваги:

  • доступна вартість;
  • надійний рівень захисту корпусу від тріщин та подряпин як задньої кришки, так і бокових панелей;
  • зручність у використанні;
  • компактність (вони тонкі, гнучкі, легкі);
  • стійкість до високих та низьких температур.

Більшість силіконових чохлів мають покриття, яке не дозволяє повзати смартфону в руці під час використання. Також воно захищає від ризику випадіння телефону з кишені. Внутрішня поверхня покрита спеціальною сіткою або мікрофіброю, це дозволяє уникнути накопичення конденсату всередині.

Силіконові чохли представлені у великій палітрі кольорів. Є великий вибір дизайну задньої стінки, можна вибрати найсміливіші малюнки, написи або замовити виготовлення за власним дизайном. У цих виробів є єдиний мінус – матеріал схильний до помутніння при тривалому користуванні, однак на нього не зважають прихильники силіконових чохлів, адже можна без проблем купити новий завдяки доступній ціні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.