Літо – пора не тільки активного відпочинку, але й схуднення. Зменшенню об’ємів сприяє велике розмаїття свіжих овочів і фруктів. Але не всі з них можна включати до щоденного раціону без всяких сумнівів. Розберемося, чи можна споживати нектарини на дієті і в якій кількості.
Користь для здоров’я
Фрукт, родом із теплих країн, позитивно впливає на організм. До його переваг відноситься:
- Великий вміст мікро і макроелементів. Крім глюкози, цукрози та фруктози в м’якоті є органічні кислоти, кальцій, магній, залізо, сірка, фосфор, натрій.
- Позитивний вплив на шлунково-кишковий тракт. Речовини, які містяться у фрукті нормалізують процес травлення.
- Великий вміст клітковини. Вона викликає відчуття ситості, якої не вистачає на будь-якій дієті.
- Енергетична цінність. Калорійність нектарину невелика.
- Нормалізація обміну речовин. Приведення цього процесу в правильний стан допомагає зменшити масу тіла в короткий термін.
- Профілактика високого тиску. Ризик розвитку гіпертонії зменшується завдяки здібності нектарину виводити з організму зайву воду.
- Покращення стану зубної емалі, шкіри, нігтів і волосся. Їх структуру, а відповідно і зовнішній вигляд покращує кальцій.
- Підвищення гемоглобіну. Фрукт рекомендовано споживати людям, які страждають анемією.
- Покращення форми. Один зі складових нектарину – амінокислоти. Вони позитивно впливають на ріст м’язів. Обов’язково їжте фрукт, якщо мрієте про рельєфне підтягнуте тіло.
- Антидепресант. Цей різновид персику не гірше від шоколаду і цитрусових стабілізує нервову систему.
Дізнатися калорійність сезонних овочів і фруктів, а також знайти новий рецепт дієтичної страви можна на сервісі https://www.tablycjakalorijnosti.com.ua/.
Протипоказання
Обмежити споживання нектаринів варто людям з такими проблемами:
- Цукровий діабет. У фрукті міститься багато цукру.
- Ожиріння. Зловживання нектаринами може стати причиною активного зростання жирового прошарку.
- Хвороби шлунково-кишкового тракту. Кислоти можуть загострити наявні проблеми зі слизовою оболонкою. З’їдання більше як 5 нектаринів провокує розлад шлунку і здуття.
- Індивідуальне непереносимість. Цей різновид персику може викликати серйозну алергічну реакцію.
Нектаринова дієта
В залежності від поставлених цілей довжина перебування на цій системі харчування може бути від 1 до 10 днів. Тижнева дієта на сезонному фрукті передбачає 5-6 разове споживання їжі, відмову від шкідливих і занадто калорійних продуктів. Активізують процес танення зайвих сантиметрів на талії регулярні заняття фізичними вправами. В день треба вживати по два нектарини. Дозволяється їсти в невеликих кількостях:
- суп;
- хліб;
- відварне м’ясо;
- яйця;
- молочні продукти;
- овочі;
- фрукти.
Ті, хто готові до серйозних обмежень, можуть спробувати 5 денну дієту. В цей період варто забути про існування продуктів тваринного походження і хліб. Крім овочів та фруктів можна споживати відварне м’ясо та рибу на пару. Кількість нектаринів варто збільшити до трьох, а то і 5 штук.
Якщо хочеться позбутися відчуття важкості спробуйте розвантажувальну дієту на 1-2 дні. В цей час рекомендується споживати по 1,5 кг нектаринів, пити зелений чай, воду та соки.
Нектаринова дієта – знахідка для тих, хто обожнює сезонні фрукти. Система харчування дозволяє позбутися зайвого і наповнити організм корисними речовинами. Головне переконатися в тому, що немає протипоказань. В іншому разі доведеться вибрати на головну роль інший фрукт.
На правах реклами
Comments are closed.