Соціум

Тренди у 2021 році — онлайн-освіта та віддалена робота

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулий рік став часом жорсткого перезавантаження та визначення пріоритетів для всього світу. Широкого поширення набуло оцифрування, і чимало сфер вже базуються на використанні цифрових ресурсів. У 2021 році ІТ-галузь повинна відповісти на нові виклики.

Онлайн-навчання

Ринок освіти пережив перший шок. Його головною метою було забезпечити доступність рішень для онлайн-навчання. 2021 рік стане періодом розробки інструментів, що підтримують дистанційну освіту у набагато ширшому масштабі. Більшого значення набуде мотивація людей, які навчаються та працюють віддалено. У попередньому році школи та вузи мали можливість визначити потреби онлайн-освіти. У 2021 році наявні потреби перетворяться на реальні рішення, які будуть масово впроваджуватися в освітній галузі.

Ринок освітніх послуг слід розглядати не лише крізь призму загальної освіти. Вебінари, онлайн-курси або цілі програми практичної освіти вимагають перегляду та включення сучасних технологій у навчальний процес.

Особливо потрібно відзначити зростання популярності онлайн-курсів. В Інтернеті ви можете дистанційно оволодіти іноземною мовою або дізнатися про секрети каліграфії, фотографії чи вивчити йогу з нуля. На онлайн-курсах Skvot (https://skvot.io/ru/) ви маєте можливість отримати необхідні знання в таких галузях, як:

  • реклама;
  • кіно;
  • мистецтво.

Віддалена робота

З одного боку, пандемія виявила слабкі місця ринку праці, а з іншого — зумовила прискорене впровадження рішень, які без цього чекали б на втілення кілька наступних років. Цифрові технології виявились надзвичайно корисними для підтримки бізнесу. Також пришвидшилось впровадження змін у галузі цифрових рішень у багатьох сферах повсякденного функціонування ринку праці: стала реальністю віддалена робота.

Також у 2021 році буде ширше використовуватись гібридна модель роботи, згідно з якою працівники проводять лише частину робочого тижня в офісі. Це відображається на ринку офісної нерухомості. Інвестори та клієнти шукають «розумні офіси», які підтримуватимуть їхні потреби у сфері управління людськими ресурсами. Такі рішення, як Hot Desk або ротація співробітників із дотриманням соціальної дистанції, вимагають розв’язань, доступних кожному (наприклад, таких, як мобільні додатки). Нові адміністративні будівлі стають більш функціональними, тому що саме цього очікуватиме ринок праці після пандемії.

З прогнозами, у 2021 році, крім вищезазначених, будуть розвиватися такі галузі, як:

  • змішана реальність;
  • телемедицина;
  • кібербезпека;
  • мережа 5G.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.