Авто

Різновиди комплектуючих для авто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За своїм походженням, автодеталі діляться на оригінальні, аналогові і старі. Якщо Вам потрібно купити запчастини, найнадійнішими будуть оригінальні, адже їх якість підтверджується самим автовиробником. Їх ціна буде трохи вища, але це компенсується гарантією якості і довговічністю.

Неоригінальні (аналогові) товари коштують на порядок дешевше, але при цьому є ймовірність нарватися на підробку. Все залежить від місця покупки і заводу-виробника. Багато відомих компаній пропонують дійсно якісний аналоговий товар, який не поступається оригінальному. Особливо вони актуальні для власників старих моделей, оригінальні комплектуючі для яких уже не виробляють або з якихось причин не поставляють в Україну.

Старі автодеталі – найдешевший, але не найбезпечніший спосіб відремонтувати машину. Якщо у Вас немає 100-відсоткової впевненості в їх якості та стан, краще відмовитися від такої покупки.

Як вибрати запчастини для іномарок і вітчизняних авто

Щоб купити запчастини, потрібно відштовхуватися не тільки від якості і вартості, але і від класу Вашого транспортного засобу. Наприклад, якщо Ви власник новенької іномарки, то краще зупинитися на оригінальних комплектуючих. Установка аналогів може вплинути на гарантію. За посиланням https://autodoc.ua/category/kolenval-id126-3 є багато запчастин для різних авто. Поршень та інші деталі можна замовити на сайті інтернет-магазину.

Після завершення гарантійного терміну можна вже на свій розсуд і бюджету підбирати автокомплектуючих, вибираючи серед аналогових або, в крайньому випадку, підтриманих.

Також, рекомендуємо врахувати функціональне навантаження комплектуючих. Наприклад, кузовні запчастини впливають на якість експлуатації авто, так що на них краще не економити і придбати їх у перевіреного постачальника. Витратні матеріали та інші дрібні складові автомобіля можна підшукати дешевше і розглянути аналогові варіанти.

Як не нарватися на підробку

Низькоякісну підробку можна визначити виходячи з зовнішніх показників:

  • задирки

  • нерівна або невідповідна вимогам поверхню

  • сколи та тріщини

  • нерівномірне покриття

  • деформації

  • відсутність упаковки, там де вона повинна бути

Не забувайте, що погані автомобільні запчастини в кращому випадку призводять до втрати грошей, а в гіршому можуть вивести з ладу вузли автомобіля або стати причиною ДТП. Щоб уникнути небезпеки, купуйте автотовари виключно у продавців, які мають сертифікати і надають гарантію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.