Єврокнижка відноситься до ряду класичних диванів, але користується стабільним попитом у покупців і вважається однією з самих практичних і зручних моделей. Різноманітність конструкцій дозволяє підібрати оптимальні меблі під площу і конфігурацію кімнати. Є традиційні прямі моделі, а також кутові, зі спальним місцем паралельно і перпендикулярно стінці. Розглянемо основні переваги та недоліки такого механізму трансформації, а також параметри, на які варто орієнтуватися при виборі.
Переваги еврокніжек
Один з основних критеріїв вибору для багатьох споживачів нашої країни – це ціна. І тут вона більш ніж приваблива. Розглядаючи аналоги з іншими механізмами, дешевше обійдеться хіба що звичайна книжка, яка поступається вдосконаленому варіанту габаритами і зручністю. Якщо ви шукаєте диван еврокнижку в Києві недорого, рекомендуємо звернути увагу на продукцію вітчизняних заводів, а також магазини, які є їх офіційними дилерами.
Розкладається такий диван досить просто – потрібно потягнути сидіння на себе, а в простір, що звільнився опустити спинку. Спальне місце виходить рівним, в якісних моделях практично без відчуття стиків. Якщо ви шукаєте максимальний комфорт, вибирайте вироби з вбудованим ортопедичним матрацом. Також поверхню можна застелити топпером або футоном, тоді спальне місце буде не гірше, ніж у звичайному ліжку.
Серед додаткових, але важливих характеристик:
- наявність ящиків для зберігання постільних речей;
- мінімум займаного простору – найчастіше для трансформації меблі не потрібно відсовувати від стіни;
- простий, а тому надійний, не схильний до поломок механізм.
Користуватися єврокнижками настільки легко, що її часто вибирають не тільки для гостьових, але і для дитячих кімнат, маленької спальні. Якщо стоїть завдання мінімізувати займаний меблями простір, рекомендуємо вибирати моделі без підлокітників. При тій же корисній площі спального місця і сидіння вони заощадять вам 30-40 см.
Недоліки дивана еврокнижки
Всі недоліки таких виробів можна нівелювати вибором більш відповідної моделі. Наприклад, іноді покупці скаржаться, що ніжки меблів при розкладанні і складанні дряпають поверхню підлоги. Якщо у вас делікатне підлогове покриття, вибирайте моделі на дерев’яних, а не металевих ніжках або прогумованих коліщатках.
Comments are closed.