Вдалий домашній початок «Говерли»

Івано-франківська «Говерла» провела два домашні поєдинки у Суперлізі. У неділю, 9 жовтня, «ведмеді» у цікавому й напруженому матчі здолали опір южненського «Хіміка». Головним героєм матчу став Данте Свонсон. Плеймейкер івано-франківської команди відзначився 20 очками, 7 підбираннями та 4 передачами, і допоміг своїй команді перемогти 90:80.

Вже у вівторок, 11 жовтня, в манежі Коледжу фізвиховання «Говерла» приймала «Одесу». Першу чверть підопічні Євгена Мурзіна несподівано програли 13:22. Напруга трималася весь матч, а доля протистояння вирішилася наприкінці заключного періоду. У підсумку – 76:71. Цього разу найкраще у складі господарів проявив себе Ерік Колмен: 16 очок і 6 підбирань.

Наступний матч «Говерла» проведе на виїзді з «Черкаськими мавпами» 15 жовтня, через два дні «ведмеді» гостюватимуть у БК «Миколаїв», а вдома зіграють 21 жовтня з «Дніпро-Азотом».