Люди

Як збільшити термін експлуатації рокли?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Правильна експлуатація ручного гідравлічного візка дозволяє значно збільшити тривалість його «життя». Для цього потрібно лише дотримуватися рекомендацій виробника і вчасно усувати несправності. Хоча рокли від https://instor-market.com/loading-technique/pallet-truck.html мають значний запас міцності, їм також потрібен догляд. Регулярно перевіряючи стан рокли, ви зможете швидше та з меншими витратами повертати їй нормальний стан для повноцінної експлуатації.

Регулярні перевірки

Рівень оливи у візку бажано перевіряти кожні 6 місяців чи частіше. Щороку замінюйте стару оливу, навіть якщо її рівень ще є достатнім. Використовуйте гідравлічну оливу, призначену саме для таких візків. Її характеристики регулюються міжнародним стандартом ISO VG32. Якщо використовувати інший продукт, він може виявитися надто густим, що призведе до підвищеного навантаження на робітника.

Безпека

Кілька порад, які дозволять знизити ризик пошкодження вантажу та травмування людей:

  • Не використовуйте візок на крутому схилі. Якщо ви відпустите ручки, рокла може покотитися вниз.
  • Не перевозьте на роклі людей.
  • Якщо вили не знаходяться в однаковому горизонтальному положенні, обладнання потрібно відрегулювати перед наступним використанням.
  • Тягніть, а не штовхайте вантажі.
  • Рухайтеся з помірною швидкістю, оскільки рокли не мають гальм.
  • Ручки потрібно підіймати у крайнє верхнє положення при зберіганні візка, аби не спіткнутися об них.

Змащення

Всі підшипники та інші рухомі частини рокли повинні регулярно покриватися мастилом. Бажано наносити його щомісячно, а також після кожної чистки обладнання. Без мастила деталі під навантаженням зношуються значно швидше.

Захист коліс

Поверхня, на якій використовується рокла, важлива для коліс та системи амортизації. Бруд може потрапити всередину візка, дрібні камінці застрягають між колесами, вибоїни створюють додаткове навантаження на амортизатори. Через все це термін експлуатації обладнання скорочується. Цього можна уникнути, стежачи за тим, щоб поверхня була рівною та чистою.

Також рекомендується слідкувати за бордюрами, обмежувачами та іншими підвищеннями. Якщо це дозволить захистити колеса, краще об’їхати проблемну ділянку.

Навантаження

При перевезенні вантажів важливо не перевищувати ліміти ваги, встановлені виробником обладнання. Краще здійснити дві поїздки, але не зіпсувати роклу. Ремонтувати її значно дорожче, особливо якщо постраждала гідравліка.

Для зменшення навантаження потрібно зберігати роклу, опустивши вили у крайнє нижнє положення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.