Часто, при покупці шин навіть в салоні або магазині, замислюєшся, а чи це вони нові або все-таки трохи підтримані шини. А як визначити, що купуються шини, які ніколи не використовувалися? Потрібно одразу оцінити декілька показників, і вже на цій підставі зрозуміти – б/в чи ні.
Протектор та шипи
У нових шин є дуже яскраво виражений малюнок протектора. На ньому не повинно бути ні потертостей ні тріщини.
У б/в малюнок протектора може мати будь-які деформації або потертості. Якщо ви вибираєте зимові шини 265/65 R17, то відразу зверніть увагу на них. У не нових шипи будуть трохи стерті, або ж деяка частина їх взагалі буде відсутня.
Гарантія
До нових, додається гарантія. Якщо під час гарантійного періоду у вас вилізе «грижа» або будь-який інший брак, то обміняти їх в автосалоні не складе труднощів. Ну а у підтриманих шин такої гарантії немає, або її період становить всього пару тижнів, за які визначити чи були вони у вживанні, і чи мають вони якісь пошкодження практично неможливо.
Вартість
Підтримані шини набагато дешевше нових аналогів. Особливо це помітно на шинах відомих виробників. Та й важливо в шинах якість, а не новизна. Тому можна купити якісні https://rezina.cc вживані шини дешевше, ніж менш якісні, але нові.
Правда варто враховувати, що у підтриманих шин дуже низький коефіцієнт зносостійкості. І, придбавши навіть дуже якісні шини, не можна бути впевненим в терміні їх експлуатації. Адже як їх зберігали і скільки їх використовували знає лише колишній господар, а він може і прибрехати, щоб підняти ціну.
Де купувати
Сама складна покупка – на авторинку або в інтернет магазині. При такому вигляді покупки, ви тягнете кота з мішка. Дуже багато нечесних продавців видають бувші у вжитку шини за нові, надаючи їм відповідного «лоску», тому різко зростає ризик придбати шини в критичному стані.
Найкраще купувати шини варто в спеціалізованих центрах та надійних інтернет-магазинахз, які займаються цим вже не перший рік. У них можна придбати і нові і підтримані шини. І за якість товару, що поставляється вони вже будуть відповідати власним ім’ям і репутацією. І ризик розчаруватися в своїй покупці через якийсь час мінімізується.
Отже, щоб придбати дійсно якісні та нові, або вживані, але в хорошому стані шини, не варто шукати найдешевшу точку продажу. Адже у будь-якого товару є свої граничні вартісні показники, нижче яких не може бути. Краще оминати маловідомі магазини, або ті, на які постійно скаржаться покупці.
Comments are closed.