Соціум Фото

Франківці середньовічним човном прибули на історичний фестиваль у Коростені (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Учасники проекту “Середньовічна корабельня” з Івано-Франківська вперше на човні пройшли річкою Уж, щоби потрапити на “Добриня ФЕСТ”.

Історичний фестиваль “Добриня ФЕСТ” у Коростені пройшов минулими вихідними. Однією  з локацій на фестивалі була “Середньовічна корабельня” з Івано-Франківська, пише Курс.

Франківці вирушили на фестиваль спільно зі своїми друзями-реконструкторами зі львівської організації “Чорна Галич”.

Кораблі спочатку везли авто, а потім йшли на них до Коростеня. Спустили на воду човен-довбанку та дракар – середньовічний скандинавський човен.

“Вперше везли з собою кораблі, вперше на них ходили по славній річці Уж. Усе це все вперше з дітьми, від чого ще приємніше та по-справжньому захоплююче. Життя дає можливість щодня зробити щось вперше, бути кращим чи просто іншим, ніж вчора, потрібно частіше приймати його і казати “так!” в лице маленьким викликам. “Середньовічна корабельня” та “Чорна Галич”, – поділилася  у мережі учасниця подорожі Марія Іванців. 

До теми:  Озеро прийме кораблі. Хто й навіщо у Франківську будує середньовічні судна (ФОТО)

Нагадаємо, франківські художники Назар Морозко та Володимир Ільків надумали збудувати на міському озері середньовічні кораблі довжиною 16 та 17 метрів.

Кожен, хто захоче підтримати проект, зможе придбати цвях за 200 грн і отримати участь у розіграші сплаву на човні по Дністру. Човни після завершення будівництва якийсь час курсуватимуть озером – тим часом на них монтуватимуть такелаж – усе необхідне спорядження. А пізніше вирушать у п’ятиденну експедицію Дністром.

Перший сплав планують зробити з реконструкторами, а наступні – з тими, хто виграє в розіграші безкоштовні квитки. 17-метровий корабель вмістить 30 людей.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.