За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.
Пані Юлія, лікар:
— Мешкаю біля залізничного вокзалу. Жителі нашого мікрорайону стурбовані тим, що у нас не Привокзальна площа, а стихійний ринок. Усі туристи, які приїжджають до нашого міста, бачать це. Торгують овочами, фруктами, пиріжками, чебуреками, горілкою з‑під прилавка. Скажіть, чи вони мають якісь дозволи? Бо весь цей товар продається на асфальті, а вночі зберігається у підвалі одного з сусідніх будинків. Там лазять щурі та миші, а потім це продають дітям…
Іван Ляхович, начальник управління торгівлі міськвиконкому:
— Ні, ці торгівці не мають жодних дозволів. Управління торгівлі постійно робить рейди по місту з питань стихійного продажу. Цю адресу ми теж включимо до наступних рейдів.
Пан Михайло, пенсіонер:
— У цьому місяці мені прийшли два рахунки за опалення. Один від «Теплокомуненерго», а інший — від «Станіславської теплоенергетичної компанії». Кому я маю платити?
Ігор Угриновський, заступник керівника КПР «Теплокомуненерго»:
З 1 серпня ми припинили нараховувати за опалення усім споживачам, які є абонентами «Станіславської теплоенергетичної компанії». Тим людям, які ще мали заборгованість станом на 1 серпня (а це те, що ми нараховували за липень), ми надіслали нагадування. Є випадки, коли людина заплатила, але була затримка банку на кілька днів, і ми тих оплат не бачили. Тож у цьому місяці все перерахується.
Тим людям, у кого є переплата, хочу сказати, що вони можуть ці кошти перевести на іншу адресу, яка споживає тепло від нашого підприємства. Або ж хай напишуть заяву, і ми переведемо кошти у «Станіславську теплоенергетичну компанію». Однозначно — гроші не пропадуть.
Comments are closed.