За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.
Пані Ольга, домогосподарка:
— Чому забрали лавочки у привокзальному сквері? Івано-Франківськ сьогодні, напевно, єдине місто в Україні, де біля вокзалу немає жодної лавки. Соромно перед приїжджими. І безпритульні всюди є, і лавки всюди стоять, тому це не може бути серйозною відповіддю. Коли у сквері на Привокзальній будуть лавочки?
Володимир Ковальчук, начальник управління капітального будівництва міськвиконкому:
— Уже затверджений проект реставрації скверу. У проекті зазначено освітлення, лавочки тощо. На реконструкцію треба 900 тис. грн. Будемо просити включити їх у бюджет наступного року. А балансоутримувачем скверу є КП ДРЕУ.
Володимир Юсипів, керівник КП ДРЕУ:
— Це питання обговорювалося. Ми той сквер обслуговуємо. Біля лавочок — сміття, пляшки, сплять бомжі, цигани — що, для них ставити ті лавочки? Огорожі, бордюри, доріжки, лавочки, урни — все у процесі реконструкції. Коли воно буде — я не знаю.
Пан Ярослав, пенсіонер-інвалід:
— Чому наші автобуси та тролейбуси зупиняються за 2м від тротуару. Щоб сісти на автобус, доводиться ставати в ями. А я не можу високо піднімати ноги, бо мені болить. Конкретно говорю про зупинку поруч із ринком та біля «Княгинина». Отже, чому вони зупиняються так далеко?
Володимир Ціх, заступник начальника відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому:
— Ця проблема дійсно є. Ми розмовляємо з перевізниками та водіями й наголошуємо, що для того існують заїзні кишені, в яку автобус повинен заїжджати. Однак є й несанкціоновані зупинки транспортних засобів, особливо біля ринку, де водії зупиняються та заважають руху інших.
Тому, коли люди бачать, що водії автобусів неправильно зупиняються, то необхідно, щоб вони записували державний номер автобуса і дзвонили нам. Ми будемо вживати заходи для наведення порядку.
Оксана, службовець:
— Я мешкаю на Івасюка, 56. Щодня водій автобуса №27 ставить його під нашими вікнами. І щоранку він заводить той автобус о 5:45, робить це по півгодини, заважає всім спати. Хто може на нього вплинути?
Степан Кукула, керівник муніципальної інспекції з благоустрою:
— Ми не можемо заборонити водієві тримати свій автобус у дворі, в якому він живе. Якби там був знак, що в’їзд заборонений, то це була б інша справа.
Єдине, чим можу допомогти, це провести з водієм цього автобуса бесіду та сказати, що в такий час він не має права порушувати тишу. Також надам йому припис, що йому заборонено шуміти до шостої ранку. Порекомендую йому знайти іншу парковку.
Пані Надія, менеджер:
— На Довженка, 11, біля зупинки, є два пішохідні переходи. Уже багато місяців як «зебра» на них стерлася, «лежачі поліцейські» наполовину демонтовані, жодна машина чи автобус тепер не пропускають пішоходів. Чому ніхто не слідкує за станом переходів? Тільки не кажіть, що перед новим навчальним роком поновлюватимуть «зебру». До того часу нам далі переходити дорогу з небезпекою для життя?
Володимир Юсипів, керівник КП ДРЕУ:
— Усі переходи думаємо малювати до Дня Незалежності, але поки що не вирішене питання з фінансуванням. Всюди треба все міняти: знаки, переходи біля шкіл, центральну розмітку. Гроші на це ще не виділили.
Comments are closed.