Ірина Сарфінова, пенсіонерка:— Живу в будинку по вулиці Франка, 25. Через три роки йому виповниться 100. Споруда стара, архітектурно красива, але виглядає, що влада не надто переймається тим, аби ту красу підтримати та зберегти. Не кажучи вже про те, що то будинок житловий. Наприклад, кілька років тому нам замінили покрівлю, але зробили це недбало. Коли падають дощі, по стічних трубах все стікає краями і стіни мокріють. Може хоч до ювілею міста щось зроблять?Світлана Лосюк, заступник головного архітектора міста:— Деякі будинки, що розташовані у центральній частині міста, увійшли до списку будівель, які будуть ремонтувати до 350-літнього ювілею міста. На певні косметичні роботи вже закладені кошти. Проте, цей будинок до того переліку не увійшов, оскільки він не є пам’яткою архітектури.
Сергій, підприємець:
— Виглядає, що нікому немає діла до тієї кількості ворон, яка є у міському парку Шевченка. Адже «продуктами їхньої життєдіяльності» заліплена вся центральна алея і доріжки. Люди, що приходять в парк відпочити, часто виходять звідти з плямами на одязі. Наскільки пам’ятаю, раніше, щоб ворони не селилися в парку, їхні гнізда спеціально збивали водою. Що заважає робити це сьогодні?
Володимир Ротару, директор міського парку імені Шевченка:
— По-перше, з вишки ми час від часу скидаємо ті воронячі гнізда. А по-друге, саме за порадами наших відвідувачів з початку наступного тижня збираємось розпочати цікаву акцію. Будемо прокручувати через гучномовці записані постріли рушниць, аби тим самим відлякувати ворон.
Comments are closed.