Політика

Запитай у влади (09.09.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Іван, інженер:– Звертаються до вас мешканці будинку по вул. Павлика, 15А. Там дуже великі вибоїни, і транспорт заїздить на тротуари, мало не виїжджаючи на перехожих. Діти не знають, куди втікати від машин. Уже кілька років поспіль ніхто на таку ситуацію не звертає уваги, хоча вулиця – у центрі міста. Коли міська влада нарешті візьметься за ремонт нашої вулиці?

Микола Ковальчук, головний інженер управління УЖКГ:
– Ми ту вулицю оглянули, там справді потрібно робити ямковий ремонт. Але це можливо за умови сприятливої погоди і коли будемо мати бітум з асфальтного заводу. Наприкінці вересня – на початку жовтня постараємося ту вулицю зробити. Хоча транспорту там небагато, оскільки вулиця проміжна. До того ж, є й інші подібні маленькі вулички у значно гіршому стані. Але треба робити, тож візьмемося.

Пан Володимир, пенсіонер:
– Вже за незалежної України з пенсіонерів за перукарські послуги брали 50 % від повної вартості. Раніше записували пенсіонера за номером посвідчення, згодом перестали записувати, а потім знижки взагалі зникли. Нині за цим процесом немає жодного контролю. Приблизно два роки тому закрили перукарню, в якій я стригся за півціни. Чи маю я право зараз на цю послугу і до якої аптеки мені звертатися?

Іван Ляхович, заступник начальника відділу торгівлі міськвиконкому:
– Для того, щоб малозабезпечені, одинокі чи перестарілі люди могли обслуговуватись у перукарні, ми домовляємося із підприємцями про якусь певну кількість талонів. Відповідно згодом передаємо ті талони пані Марії Кушнір у територіальний центр, яка й розподіляє їх між тими людьми. Якщо чоловік раніше користувався такою перукарнею і вона закрилася, то тепер це вже наша проблема. Хай він звертається у відділ торгівлі, ми знайдемо йому нову перукарню, поблизу його помешкання і попросимо їх його обслуговувати за півціни.

Марія Кушнір, заступник начальника управління соціального обслуговування:
– Ми займаємося тільки одинокими громадянами похилого віку, які не мають працездатних родичів, що, за законом, можуть їх утримувати. У нашому місті є п’ять чи шість таких перукарень, які з нами співпрацюють. За домовленістю деякі люди обслуговуються і вдома.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.