Дослідники рекламного ринку України поцікавилися думкою фахівців рекламних агентств і провідних маркетологів відомих брендів щодо ситуації в області зовнішньої реклами.
Синтезувавши аналітичні матеріали та отримані думки, можна з упевненістю стверджувати, що зовнішня реклама в Україні http://outdoor.adv-sonata.com/ продовжує залишатися провідною силою рекламного ринку, приростаючи по 4% щороку. Згідно з прогнозами, цей приріст до 2021 року складе і зовсім 5%, що ставить українську «наружку» на третю позицію за обсягами розміщення медіа-матеріалів, поступаючись лише ТВ і електронних носіїв.
Найбільш інтенсивно розвиватиметься сегмент цифрових носіїв, хоча частка традиційних засобів продовжить залишатися на досить високому рівні, перевищуючи 50% за обсягами медіазакупок. Завдяки інтеграції новітніх рішень, кошти «наружки» поступово перетворяться в інтерактивні пристрої, які використовують інформацію про кожного зі спостерігачів, мінующіх щит, сітілайт або Піллар. Отримуючи і аналізуючи геолокаційні дані від смартфонів і ідентифікуючи власника, майданчик зможе показати рекламу, яка, найімовірніше, виявиться затребуваною. Крім того, такий контакт буде зафіксований, щоб через якийсь час користувач отримав додаткове стимулюючий повідомлення де-небудь ще.
Боротьба зі щитами
Кількість інвентарю неухильно скорочується. Особливо це помітно по столиці, де оголошено справжню війну незаконним конструкціям і мобільним щитів. Фахівці рекламної галузі не схильні драматизувати ситуацію, справедливо вважаючи, що законно оформлені конструкції продовжать успішно працювати, і до того ж помітно знизиться рівень конкуренції за увагу аудиторії.
Новинки
Всі експерти вважають, що зовнішня реклама в Україні потребує стрімкому вдосконаленні носіїв. Очікується витіснення фізичних площин інноваційними цифровими пристроями, максимально спрощують процес розміщення. Коли замість білбордів і сітілайтів на вулицях міст стоятимуть великі «телевізори», ми більше не побачимо підйомників з монтажниками, розклеювали величезні банери. Програмними засобами розміщення буде здійснюватися протягом секунди відразу по всім обраним позиціях. Крім того, максимально розширяться образотворчі можливості, дозволяючи використовувати замість статичних картинок – анімацію, спецефекти і гру акторів.
Comments are closed.