Після бригад з благоустрою міста залишається багато незароблених та просто загорнених ям. Вони заважають і пішоходам, і водіям.
Аварійні ситуації з водою, газом, каналізацією в місті трапляються регулярно. Тож муніципальна інспекція з благоустрою видає відповідним організаціям спеціальні аварійні ордери, щоб ті могли розпочати ремонтні роботи. Тож бригади водоканалу чи газовики виїжджають на місце аварії та розкопують його, щоб замінити кабель чи поміняти трубу.
«Загалом невідновлених розкопок у місті є 85, – каже начальник муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула. – За водопровідним господар-ством – 17 (з них сім ще в роботі). РЕМ має за собою 15 розкопок, теплокомуненерго – 22. Я вважаю, що відносно минулих років ситуація значно покращилася. Адже три роки тому по місті ми мали 420 таких випадків. На сьогодні ми їх мінімізували, але на цьому не зупинимось».
До речі, на такі роботи надається термін – три дні. Стільки ж – для відновлення, тобто доведення місця розкопок до належного стану. За шість днів команда з благоустрою має усунути аварійну ситуацію і розрівняти територію. Але ці терміни майже завжди затягуються, що і створює дискомфорт для мешканців, особливо на дорогах.
«Найбільше проблем виникає з управлінням газового господарства. Тому що в основному газопроводи розташовані під проїжджою частиною, – говорить Степан Кукула. – На сьогодні за газовиками – 31 місце розкопок».
За словами Кукули, ремонтні бригади не здатні відразу заробити свої розкопки асфальтобетоном, бо в них його немає. Економічно це невигідно. Проте, зараз в Івано-Франківську ремонтують і дороги. Тож в інспекції обіцяють узгодити всі дії з дорож-никами та одночасно заробити і цю незручну «археологію».
Comments are closed.