Розваги Світ Фото

Ембріон у вині, гігантський наплічник та ляльки в бетоні. У Татарові відкрили виставку “Спалах сьогодення” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 28 жовтня, в арт-просторі “Zenko Foundation” готельного комплексу «Коруна» в селі Татарів відкрили новий виставковий проект київської Школи сучасного мистецтва – “Спалах сьогодення”.

На виставковій площі у 500 кв м свої роботи представили понад 20 митців – випускників, учнів та викладачів Школи сучасного мистецтва. Проект представили кураторки Вікторія Бурлака та Аліса Гришанова.

“Уже третій рік на майданчику “Zenko Foundation” відбуваються мистецькі події, – говорить засновник фонду Зенко Афтаназів. – Ми стартували з проекту приватних колекцій, щоб люди могли побачити шикарні твори, створені в незалежній Україні. Сьогодні починаємо співпрацю фонду зі школою, аби допомогти молодим художникам і надати їм майданчик для демонстрації своїх проектів. Це новий етап в роботі фонду”.

“Нині час настільки прискорився, що ми постійно відчуваємо його нестачу. І якщо раніше ми могли за певний проміжок часу зробити певну кількість справ, то нині це вже неможливо. Тепер людина захоплена постійним переживанням сьогодення, і на цю тему ми вирішили сформувати такий великий проект,” – говорить Аліса Гришанова.

У проекті взяли участь художники: Юлія Кисель, Альона Кирпа, Олександра Доцок, Надія Стороженко, Антон Логов, Василь Равлюк, Олексій Павлусенко, Олексій Бурдій, Анна Роєнко, група Tandem (Валентин Чорний, Марія Бондаренко), Олена Лук’янова, Євгенія Антонова, Стан Квітко, Наталя Мисак, Анна Легенька, Артур Млоян, Назар Мостовий, Каріна Громова, Вікторія Лихольот, Марія Прошковська, Анна Мірошниченко, Анна Костюк.

2-6 листопада ZenkoFoundation проведе на території “Коруни” другий культурний міжнародний форум Zenko Platform – семінар кураторів та експертів, що працюють у сфері культури в різних країнах Європи. Вони обговорять можливість створення Європейської культурної резиденції в Україні.

“До нас приїдуть 24 представники різних культурних фондів та інституцій, – додає Афтаназів. – Наше основне завдання – відпрацювати механізм інтеграції нашого мистецтва в європейське культурне середовище. У Карпатах прагнемо створити майданчик для європейської культурної резиденції. На додаткових площах ми зробимо майстерні для роботи художників”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.