Участь у марафоні взяли 28 людей від 50 років, найстаршій учасниці 80. Були також учасники в інвалідних візках.
Захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню музики, відбувся за сприяння мистецького центру «Світовид», БФ «Ми допоможемо» та «Лікарняна каса Прикарпаття». А ініціював проведення марафону колишній хореограф та каскадер Микола Кукуруба.
Чоловік сам вправно танцював впродовж трьох годин, але пізніше йому стало погано. Йому надали першу медичну допомогу, після чого Микола Кукуруба намагався продовжувати танцювати, адже мав мету – отримати приз. Та все ж його вмовили зійти з танцполу.
Спершу основний приз мав становити 10 тис грн, але, побачивши запал учасників, організатори вирішили збільшити суму до 12 тис.
Незважаючи на втому, переможцями стали аж дві учасниці: Оксана Шарак та Лілія Ярич, які танцювали впродовж шести годин. Обидві учасниці отримали по 6 тис грн.
Жінки не тямлять себе від щастя. Оксана Шарак танцювала на візку. Жінці 51, вона працює диспетчером таксі.
«Отримала масу задоволення, неймовірні емоції. Я щиро вдячна всім організаторам і учасникам, – каже пані Оксана. – Я живу на другому поверсі, дуже важко добиратися на вулицю, планую ці кошти докласти до тих, що маю, і встановити пандус».
А пані Лілія ще не знає, як використає свої 6 тис. Їй теж 51, працює керівником малого підприємства. Жінка зізнається, почувається втомленою але все ж емоції беруть гору:
«Я надзвичайно люблю танцювати, під час танців розвантажуюся від проблем, отримую моральне задоволення та позитивні емоції».
На марафоні також була присутня представниця Книги рекордів України Ганна Крисюк.
«Доводилося реєструвати різні танцювальні заходи, але такого ще не було, щоб подавалися на рекорд люди за 50. Учасники були дуже енергійні, рада, що у Коломиї такі позитивні люди», – зазначила Ганна Крисюк.
Оранізатори обіцяють: захід стане традиційним і вже наступного року грошова нагорода буде значно більшою.
Comments are closed.