Відео Спорт

Прикарпатські спортсмени привезли шість медалей з Європейських ігор у Мінську (ВІДЕО)

Золото, срібло та бронзу здобули наші спортсмени, у складі найбільшої делегації з Прикарпаття за всі роки незалежної України.

11 атлетів змагалися у баскетболі 3х3, самбо, вільна боротьба та легка атлека, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Дві золоті медалі здобув для себе та команди Станіслав Сеник у змішаній естафеті 4 по 400 метрів. Хлопець каже, останні метри дистанції долав перемагаючи біль.

На татамі прикарпатці теж продемонстрували волю до перемоги. Срібло здобула титулована спортсменка Олена Сайко.

Самбістка провела два успішні поєдинки та вийшла у фінал, де зустрілася з росіянкою. Однак здолати свою опонентку їй так і не вдалося. Дівчина вважає, що взнаки дався внутрішній та зовнішній психологічний тиск.

В управлінні спорту ОДА відзначають, і на теренах Прикарпаття невдовзі відбудуться серйозні спортивні події. Буквально через тиждень в Івано-Франківську стартують змагання з боротьби всеукраїнського масштабу. Такий чемпіонат на території області проводитиметься вперше.

А наші спортсмени вже готуються до наступних міжнародних змагань. На них здобуватимуть ліцензії на наступні Олімпійські ігри. Це чемпіонат світу з легкої атлетики та чемпіонат світу з вільної боротьби.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні