Відео

“Ураган” вперше в історії переміг “Шахтар” (ВІДЕО)

“Урагану” вдалось переписати історію, відсвяткувавши першу перемогу над “Шахтарем” за сім років виступів у вищій лізі. Тож тепер непереможних для івано-франківців команд в Україні не залишилось.

Черговий успіх для підопічних Сергія Гупаленка вийшов дуже переконливим. П’ять із семи забитих м’ячів у ворота “гірників” забивали колишні гравці донецького клубу. Дублями відзначились Кулик та кращий бомбардир чемпіонату Цвєлих. Три м’ячі на рахунку Валенка, Павлюка та Сімки. Вже у дебюті гри Валенко прорвався по флангу і на 43-й секунді відкрив рахунок. До середини першого тайму “Шахтар” тримався, але після удару Кулика з середньої дистанції Сухомлинов капітулював. Третій м’яч влетів у донецькі ворота від ноги Цвєлих після розіграшу штрафного. У відповідь Рось реалізував швидку контр-атаку. Однак “Ураган” грав значно гостріше суперника, і Кулик перед самою перервою зробив рахунок 4:1. З початку другого тайму Ромаріо став виходити на майданчик п’ятим польовим. Господарі швидко перехопили ініціативу за рахунок виходу Пилипіва також як голкіпера, хоча Валенко став автором автогола. А далі впродовж двох хвилин “ураганівці” зняли питання щодо переможця, реалізувавши три моменти і довівши рахунок до 7:2. Кінцівка бурхливою не вийшла, хоча Вершинін після розіграшу кутового і забив свій черговий гол.

Підсумкова перемога 7:3 стала для “Урагану” вже 15-ою у цьому сезоні. Відстань від головного конкурента у боротьбі за бронзу, львівської “Енергії”, становить 9 очок, при цьому в прикарпатців ще є гра в запасі. Наступний матч буде також дуже важливим і видовищним. У неділю відбудеться “енергетичне дербі” принципових суперників. 2 травня львів’яни гостюватимуть в Івано-Франківську.