Відео

“Ураган” програв у Луганську (ВІДЕО)

У матчі 17-го туру вищої ліги один з претендентів на бронзу чемпіонату України, івано-франківський “Ураган”, зазнав доволі несподіваної поразки у Луганську від ЛТК – 4:7.

Схоже, що місцеві “телефоністи” стали справді нефартовою командою для підопічних Сергія Гупаленка.

Два роки тому прикарпатці розгромно програли ЛТК з рахунком 2:8 – в 1/8 фіналу Кубка України. У вищій лізі перемогти в Луганську “Урагану” ще не вдавалося – дві поразки і три нічиї. Причиною останнього програшу стала недооцінка суперника.

Пропустивши аж п’ять (!) м’ячів перерви, у другому таймі івано-франківці зуміли переламати хід поєдинку. Завдяки хет-трику Павлюка і голу Цвєлих при грі з п’ятим польовим, на 37-ій хвилині “Урагану” вдалось скоротити відставання до двох м’ячів і повернути інтригу. Гості продовжували атакувати вп’ятьох, однак ще раз пропустили на переодстанній хвилині у порожні ворота – 4:7.

Взяти реванш у ЛТК підопічні Сергія Гупаленка мають нагоду вже 18 лютого у Харкові. Жереб звів цих суперників у першій чертьфінальній грі “Фіналу восьми” Кубка України. Цієї суботи пройде 18 тур національного чемпіонату. 13 лютого “Ураган” прийматиме наразі восьму команду вищої ліги – “Єнакієвець”, який івано-франківці ще жодного разу не перемагали. Як буде на цей раз – покаже суботня гра у манежі Коледжу фізвиховання. Початок о 13-ій годині.