Відео

Скрипаль-віртуоз на Прикарпатті (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз Василь Попадюк до Івано-Франківська з концертом завітав уже втретє. Виступ тут 28 травня — останній у його міні-турі країною. Цього разу, каже музикант, він відвідав лише кілька міст — Тернопіль, Львів та Калуш. Така увага до Західного регіону невипадкова. Адже коріння відомого канадійця українського походження — тут, на Прикарпатті.

Від попереднього візиту музиканта до Івано-Франківська минуло рівно 2 роки. За цей час встиг отримати звання Заслуженого артиста України. Хоча до таких регалій, каже Василь, ставиться скептично. Найважливіше для нього те, що пам’ятають на Батьківщині.

Цього разу привіз сюди традиційний музичний “борщ” — так називає стиль свого гурту “ПапаДюк”. Це неповторна суміш фольклорної автентики найрізноманітніших етносів світу з джазовими і навіть роковими мотивами. У програмі виступу, анонсує скрипаль, є чимало нових композицій. Старі й добре відомі у світі шедеври також отримали відмінне аранжування — адже змінився й склад гурту “ПапаДюк”. Кожен із музикантів гурту, каже скрипаль, — віртуоз, і заслуговує на окрему сольну програму. У самого ж Василя Попадюка окрім співпраці з цим музичним проектом є чимало інших — це як виступи у дуеті із зірками, так і концерти класичної музики.

Write A Comment