Відео

Новий та останній рекорд Федорчака (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Невтомний рекордсмен з Івано-Франківська знову продемонстрував надприродні можливості свого організму. Мирослав Федорчак встановив рекорд України, а також побив рекорд Гіннеса у віджиманні на одній руці тильною частиною долоні протягом години. Попередній рекорд належав канадцю, котрий віджався в такому положенні 677 разів. А місцевий відчайдух перевищив рекорд Гіннеса на 103 рази. Одразу після звершення дались взнаки наслідки виснаження організму.

Це не перша спроба Мирослава побити світовий чи український рекорд. В попередні роки він поставив рекорд з присідання на одній нозі і стрибків з зігнутими колінами в повітрі. Торік він став автором рекорду Гіннеса у такому ж віджиманні, але за хвилину. За ці досягнення спортивні діячі відзначають унікальні природні можливості у невтомного рекордсмена.

Нинішній рекорд, за словами Федорчака, останній. Адже свою мрію – бути відомим на багато століть вже здійснив. До того ж таке захоплення погано впливає на його здоров’я. Щоправда, представників книг рекордів України та Гіннеса на досягненні не було. Мирослав надішле їм відеозапис екстремального віджимання поштою.

Write A Comment