Відео

Футзал. Чвертьфінал “Фіналу восьми” Кубка України (ВІДЕО)

Взяти реванш у “ЛТК” за гостьову поразку в чемпіонаті франківському “Урагану” не вдалось. У першому чвертьфінальному матчі “Фіналу восьми” Кубка України іванофранківці поступилися незручному супернику у серії післяматчевих пенальті – 2:4. Сорок відведених хвилин переможця не виявили — бойова нічия 5:5.

При цьому луганці двічі вигравали по ходу матчу з різницею у два м’ячі, однак ураганівці так само двічі зрівнювали рахунок, а наприкінці ледь не забили переможний м’яч. У серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці “ЛТК”.

В інших чвертьфіналах “Тайм” переміг земляків з “Енергії” 4:3, “Шахтар” по пенальті переграв “Локомотив”, а “Єнакієвець” був сильнішим за першоліговий МФК “Рівне” 5:3.

У п’ятницю у Харкові визначились два фіналісти Кубку України. У першому півфіналі “Єнакієвець” обіграв ЛТК – 6:2, а згодом “Тайм” розтрощив “Шахтар” — 5:0. Володар Кубка України визначиться у неділю. Фінальний поєдинок “Тайм” — “Єнакієвець” розпочнеться о 15-й годині.